Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet, i samlag og i skytterlag. Oversikten gjelder kun de stevner som har importert res.

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag KM krets 1 Akershus 350 (25)
2 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag Klubbkarusellen runde 1 350 (23)
3 Rasmus Løberg Flå (Uttrøndelag) Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 350 (22)
3 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag Skytternes mestermøte og MILNM 2021 Elverum 350 (22)
3 Roger Nilsen Tynset Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 350 (22)
6 Odd Arne Brekne Lyngdal Skytterlag Mittvekestevne 350 (21)
6 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 350 (21)
8 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 350 (20)
9 Runar Tveito Lunde Skytterlag Høststevne Bamble 350 (19)
10 Anette Thingbø Sundnes Balestrand Skyttarlag Mittvekestevne 349 (26)
11 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 349 (25)
12 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag Treningskarusell 2 349 (24)
13 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 349 (23)
14 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 349 (22)
15 Katrine Aannestad Lund Jondalen Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 349 (21)
15 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 349 (21)
15 Roger Ottosen Viken (opland) Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 349 (21)
18 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 349 (20)
18 Kim Johan Vemmelvik Søgne Skytterlag Kleppstevnet 349 (20)
20 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag FC runde 2 Nordskogbygda 349 (19)
21 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Lågencup 2021 2. runde Rollag og Veggli 349 (18)
21 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag FC runde 2 Trysil 349 (18)
23 Anders Warlo Totland Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 349 (17)
23 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 349 (17)
23 Peter Sørli Søgne Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 349 (17)
26 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag Mittvekestevne 349 (14)
26 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag Vårstevne 349 (14)
28 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland Skytterlag Agderstevnet 349 (5)
29 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 348 (25)
30 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 348 (23)
31 Trond Bergan Jondalen Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Flesberg 348 (21)
31 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 348 (21)
33 Helene Vikøren Bergen Skytterlag Banestemne Hardanger (1.mai-stemnet) 348 (20)
33 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 348 (20)
33 Thomas Baar Tynset Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 348 (20)
36 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 348 (19)
36 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 348 (19)
38 Morten Støen Randsfjord Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 348 (18)
38 Ole Kristian Austad Tørdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 348 (18)
40 Anja Karine Bjørnsen Drangedal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 348 (17)
40 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 348 (17)
40 Arne Engevik Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 25 348 (17)
40 Ivar Fivelstad Sunnylven Skyttarlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 348 (17)
44 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 348 (15)
44 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 348 (15)
46 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag FC runde 2 Trysil 348 (13)
46 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag Aurskog/Høland Kommune Stevne 348 (13)
48 Sondre Ravnanger Oslo Østre Skytterlag SM bane 348 (4)
49 Ole Kristian Ågotnes Sartor Skyttarlag Sannidalsstevnet 2021 348 (0)
50 Inge Hvitås Sauherad Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 347 (25)
51 Odd Sverre Håkenstad Lesja Skytterlag Trippelstevnet Nora 2021 347 (24)
52 Einar Johansen Time Skytterlag Timestevnet 347 (23)
52 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag Hjemme LS Trysil 347 (23)
54 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen Skytterlag Klubbmesterskap 347 (22)
55 Nils Kåre Midtflå Oslo Østre Skytterlag Rælingsstevnet 347 (21)
56 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag Lågencup 2021 - Runde 3 - Styrvoll 347 (20)
56 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag Ryggestevnet 347 (20)
56 Klara Taugl Søndre Odalen Skytterlag Høststevne 347 (20)
59 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag Stordstemnet Bane 2021 347 (19)
59 Håkon Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag FC runde 2 Åmot 347 (19)
59 Daniel Tveiten Haig Nordstrand Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 347 (19)
59 Bjarne Hammersvik Muri Oslo Østre Skytterlag Lågencup 2021 2. runde Rollag og Veggli 347 (19)
59 Steffen S Kristiansen Råde Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 347 (19)
64 Arild Brodahl Hallingskarvet Skytterlag FC Sunnylven 3.runde bane 347 (18)
64 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 347 (18)
64 Ole Arild Aa Hyen Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 347 (18)
64 Line Rødland Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 347 (18)
64 Jørand Aas Lunde Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 347 (18)
64 Amalie Evensen Os Skyttarlag Jotunheimtreff Vågå 347 (18)
64 Jeanette Hegg Duestad Sem Skytterlag Skytternes mestermøte og MILNM 2021 Elverum 347 (18)
71 Even Gultvedt Aas Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 347 (17)
71 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag Samlagstevnet 2021 347 (17)
71 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 347 (17)
71 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 347 (17)
71 Ivar Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Mittvekestevne 347 (17)
71 Tore Veie Rissa Skytterlag Tormod Haltstrands minnestevne 347 (17)
71 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord Skytterlag Banestevne, for inviterte lag 347 (17)
78 Arnt Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 5 347 (16)
78 Dag Lien Løiten Skytterlag Trippelstevne Os 347 (16)
78 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 347 (16)
81 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland og Tønjum 347 (15)
81 Runar Tobiassen Bodø Østre Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 347 (15)
81 Karina Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Midsundstevnet 2021 347 (15)
81 Tore Rødland Klepp Skytterlag Saudastevnet 2021 347 (15)
81 Anton Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Treningskarusell 3 347 (15)
81 Terje Nisja Sunndal Skytterlag FC runde 2 Åmot 347 (15)
81 Hannah Johansen Time Skytterlag Timestevnet 347 (15)
88 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 347 (14)
88 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 347 (14)
88 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 347 (14)
88 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 347 (14)
92 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 347 (13)
92 Arild Røyseth Os Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 347 (13)
92 Lars Emil Haugen Stordalen Skytterlag Grensetreffet bane 347 (13)
95 Kristian Andersen Øvre Ogndal Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 347 (12)
96 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 347 (11)
97 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 347 (9)
98 Sindre Grønås Våler Skytterlag Samlagsstevnet Bane 347 (5)
99 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Sannidalsstevnet 2021 347 (0)
100 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 346 (24)
101 Tor Christian Mathisen Bamble Skytterlag Hjemme LS Bamble 346 (23)
101 Linn Christine Vatland Time Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2021 346 (23)
103 Bengt Bratland Nermark Trondenes Skytterlag Sparebank 68° Nord Ofoten Cup 3 346 (22)
104 Anders Edvin Gusdal Imenes Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 346 (21)
104 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag Skytternes mestermøte og MILNM 2021 Elverum 346 (21)
104 Erling jr Lien Ølen Skytterlag Kleppstevnet 346 (21)
107 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Kleppstevnet 346 (20)
108 Ingeborg Lundby Løiten Skytterlag LDKS 2021 Opplandskretsen 346 (19)
108 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 346 (19)
108 Mats Aadland Flatås Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 23 346 (19)
111 Ole Martin Halvorsen Bergen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 346 (18)
111 Jakob Witt Fjordane Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 346 (18)
111 Lars Bugge Frogn og Drøbak Skytterlag Lågencup 2021 2. runde Rollag og Veggli 346 (18)
111 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag FC Sunnylven 3.runde bane 346 (18)
111 Per Terje Sønsterud Nordre Modum Skytterlag Lågencup 2021 2. runde Rollag og Veggli 346 (18)
111 Kåre Grønning Reinsfjell Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 346 (18)
111 Sander Hustad Engevik Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 28 346 (18)
111 Kristian Westum Tynset Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 346 (18)
119 Anders Kruhaug Bjerkvik Skytterlag LM 2021 346 (17)
119 Aleksander Bech Lund Båstad Skytterlag Urskogstevnet 2021 346 (17)
119 Helene Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag FC runde 2 Trysil 346 (17)
119 Martin N. Voss Kongsvinger og Omegn Skytterlag FC runde 2 Trysil 346 (17)
119 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 346 (17)
119 Kurt Eirik Bekkevold Sørum Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 346 (17)
125 Idar Wergeland Lindås Skyttarlag Banestemne Jondal (1. Mai-stemna) 346 (16)
126 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 346 (15)
126 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS Frogn og Drøbak 346 (15)
126 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag Banestemne Hardanger (1.mai-stemnet) 346 (15)
126 Tor Jarle Nystuen Nøtterø Skytterlag Høststevnet Aas 2021 346 (15)
126 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag Mjåvannmesterskap 346 (15)
131 Helene Storenes Imenes Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 346 (14)
131 Johanna Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag FC Sykkylven 3.runde bane 346 (14)
131 Anita Jære Rennebu Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 346 (14)
131 Hans Runar Kojedal Røros Skytterlag FC runde 2 Trysil 346 (14)
135 Vidar Nottveit Seim Skyttarlag Banestemne Hardanger (1.mai-stemnet) 346 (11)
136 June Emilie Åsenden Vinstra Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 346 (10)
137 Lise Margrethe Rinde Åsane/Hordvik Skyttarlag Hordastevnet bane 346 (7)
138 Ole Kristian Ågotnes Lunde Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 346 (6)
139 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 345 (21)
140 Kjetil Skår Hardanger Skyttarlag Midtsommarcup veke 25 345 (19)
140 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag Pinup-cup - kvalik til SMM 345 (19)
140 Anders Walde Mikkelson Stord Skytterlag Baneopning 2021 345 (19)
140 Tom Marius Gjertsen Kalvik Trondenes Skytterlag Åpent banestevne Valnesfjord 345 (19)
144 Chris-Andrè B. Fauske Hardanger Skyttarlag FC runde 2 Nordskogbygda 345 (18)
144 Brynjar Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Internt kvalifiseringsstevne 2 for LS 2021 345 (18)
144 Ole-Anders Hagen Målselv Skytterlag FC runde 2 Trysil 345 (18)
144 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag FC runde 2 Åmot 345 (18)
148 Audun Fiskum Harran Skytterlag Sommerstevnet 2021 345 (17)
148 Gunnar Halbjørhus Hemsedal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 345 (17)
148 Sigve Chrisander Iversen Oslo Østre Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 345 (17)
148 Ben Magne Stokland Stadlandet Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 345 (17)
148 Sigve Chrisander Iversen Storfjord Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 345 (17)
148 Tommy Johansen Tangen Skytterlag Urskogstevnet 2021 345 (17)
154 Sander Engevik Byneset Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 345 (16)
154 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Kvæfjordstevnet 345 (16)
154 Ketil Næss Fredrikstad Skytterlag Fylkesmesterskap Østfold 345 (16)
154 Ingvill Mari Tobiassen Malvik Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 345 (16)
154 Endre Hagelund Oslo Østre Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2021 345 (16)
154 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag Kaptein John Brun/Sørsmølapokalen 345 (16)
154 Heine Nes Stord Skytterlag Tysnesmesterskap Bane 345 (16)
154 Karen Snekvik Surnadal Skytterlag Skarphedinstevnet 2021 345 (16)
154 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag FC runde 2 Åmot 345 (16)
163 Roar Sandås Enebakk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 345 (15)
163 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Øystre Slidre Stevne 345 (15)
163 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 345 (15)
163 Anita Lundby Løiten Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 345 (15)
163 Sondre Grønvoll Målselv Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 345 (15)
168 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 345 (14)
168 Einar Furuseth Lismarken Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 345 (14)
168 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 345 (14)
168 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2021 345 (14)
172 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen Skytterlag Åpent stevne 345 (13)
172 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 345 (13)
172 Ruben Myrset Nordskogbygda Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 345 (13)
172 Rasmus Lillekvelland Nordstrand Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 345 (13)
176 Tora Skiri Rauma Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 345 (12)
177 Knut Bjørnar Mellem Bjerkvik Skytterlag LM 2021 345 (11)
178 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2021 345 (10)
179 Lars Andreas Nystad Bodø Østre Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 345 (5)
180 Tore Byberg Mandal Skytterlag Landsdelskretsstevne 345 (3)
181 Hanne Skarpodde Blaker Skytterlag Urskogstevnet 2021 344 (20)
181 Arnhild Eiken Leikanger Skyttarlag FC runde 2 Trysil 344 (20)
181 Dick Brevik Malmefjorden Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 344 (20)
181 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Sommerstevnet 2021 344 (20)
181 Mona Isene Rennebu Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 344 (20)
186 Marius Granberg Fet Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 344 (19)
186 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag Mjåvannmesterskap 344 (19)
186 Trond Bråten Nord-Odal Skytterlag Trippelstevnet Nora 2021 344 (19)
186 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 344 (19)
190 Kristina Vestveit Nervold Asker Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 344 (18)
190 Martias Flikka Flikka Skytterlag Mittvekestevne 344 (18)
190 Dag Skår Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2021 344 (18)
190 Trygve Borgen Sande Skytterlag Lagsmesterskap + Nils G . pokalen + vårpokalen 344 (18)
190 Even Englund Søgne Skytterlag 3.Ærespris Stevne 344 (18)
195 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 344 (17)
195 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Heime-LS 2021 344 (17)
195 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen Skytterlag Gjøvikstevnet 2021 344 (17)
195 Jon-Hermann Hegg Hegg Skyttarlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 344 (17)
195 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 344 (17)
200 Elisabeth Skudalsnes Bruvik Skyttarlag Hjemme-LS 344 (16)
201 Ingvill Tobiassen Bodø Østre Skytterlag Steinkjerstevnet 344 (15)
201 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 344 (15)
201 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 344 (15)
201 Matheas Amb Lismarken Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 344 (15)
201 Tony Rubbås Jacobsen Målselv Skytterlag BEWiSynbra stevnet 344 (15)
201 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag Høststevne Nannestad 344 (15)
201 Stein Ove Robøle Øystre Slidre Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 344 (15)
201 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik Skyttarlag Banestemne Jondal (1. Mai-stemna) 344 (15)
209 Bjørn Lieng Hallingskarvet Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 344 (14)
209 Erlend Aas Mostadmark Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 344 (14)
209 Marie Asbjørnsen Stavanger Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 344 (14)
209 Simon Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 5 344 (14)
209 Simen Finstad Såner Skytterlag Hjemme LS, Aas 2021 344 (14)
209 Lars Kristian Solheim Vegårshei Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 344 (14)
209 Eivind Lien Ølen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 344 (14)
216 Arnt-Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Seriestevne 2 / Internstevne 2 344 (13)
216 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag Trening Høland/Bjørkelangen og Urskog 344 (13)
216 Inge Hvitås Kjølsdalen Skyttarlag FC Sunnylven 3.runde bane 344 (13)
219 Audun Risvik Overhalla Skytterlag Skytternes Mestermøte Kvalifisering 344 (12)
219 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Gjøvikstevnet 2021 344 (12)
221 Bertel Oddne Mjellem Hyen Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 344 (11)
221 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 344 (11)
223 Ragnhild Haugen Stordalen Skytterlag Grensetreffet bane 344 (10)
223 Sigbjørn Hausberg Surnadal Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 344 (10)
225 Åsne Skår Hardanger Skyttarlag Samlagsstemnet (SM) bane 2021 344 (8)
225 Espen By Dyrendahl Rissa Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 344 (8)
227 John Borge Bruvik Skyttarlag Hordastevnet bane 344 (6)
228 Sondre Steinsholt Sandar og Sandefjord Skytterlag Samlagsstevne bane Vestfold 344 (1)
229 Roger Hals Kristiansund Skytterlag Hjemme LS Kristiansund 344 (0)
230 Jøran Nordhuus Brønnøysund Skytterlag Kommunemesterskap 343 (19)
230 Fredrik Fulsaas Holmestrand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Holmestrand bane 343 (19)
230 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag Lagsmesterskap bane 343 (19)
230 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 343 (19)
234 Ola Tore Dokken Nordre Land Skytterlag Hjemme-LS bane 343 (18)
234 Raymond Eliassen Saltdal Skytterlag Bjøllånesstevnet 343 (18)
236 Ole Erik Thoresen Hommelvik Skytterlag Trippelstevnet Nora 2021 343 (17)
236 Ole Jørgen Solli Styrvoll Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 343 (17)
238 Sander Nesbø Sælensminde Bergen Skytterlag Intern serie 4 343 (16)
238 Stian Valand Bergen Skytterlag Hjemme-LS 343 (16)
238 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag Viken 1 bane 343 (16)
238 Anton Jenssen Mosvik Skytterlag Hjemme-Mosvik 343 (16)
238 Anita Bjørkedal Sartor Skyttarlag Hjemme-LS 343 (16)
238 Jorun Snekvik Surnadal Skytterlag Midsundstevnet 2021 343 (16)
244 Tom-Freddy Andreassen Bamble Skytterlag Hjemme LS Bamble 343 (15)
244 Øyvind Johannessen Fredrikstad Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 343 (15)
244 Ole Martin Erdal Førde Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2021 343 (15)
244 Ingeborg Rosøy Løiten Skytterlag Høststevne 343 (15)
244 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 343 (15)
244 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 2021 343 (15)
244 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 343 (15)
244 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag FC runde 2 Nordskogbygda 343 (15)
244 Ingar Waag Surnadal Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 343 (15)
244 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 343 (15)
244 Maren Galguften Lunsæter Tromsø Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 343 (15)
244 Øyvind Haugen Urskog Skytterlag FC runde 2 Trysil 343 (15)
244 Hilde Jægersborg Åsheim Skytterlag Kvalifisering mestermøte 343 (15)
257 Vegard Haugan Alta Skytterlag Lagmesterskap bane 100/200 343 (14)
257 Roy Lund Blaker Skytterlag Jotunheimtreff Lesja 343 (14)
257 Vidar Offigstad Løiten Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 343 (14)
257 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 343 (14)
257 Oda Flikkerud Nord-Odal Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 343 (14)
257 Thomas Høgåsseter Raumnes Skytterlag Hjemme-LS Raumnes skytterlag 343 (14)
257 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 343 (14)
257 Thomas Bakøy Sunde Rissa Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 343 (14)
257 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Lågen Cup 2021 - Runde 3 - Kongsberg 343 (14)
257 Kjell Oddvar Frøysa Sunnylven Skyttarlag Heime-LS 343 (14)
257 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 343 (14)
257 John Arild Knapp Vestre Toten Skytterlag LDKS 2021 Opplandskretsen 343 (14)
269 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen Skytterlag FC runde 2 Åmot 343 (13)
269 Einar Tunheim Hå Skytterlag Hjemme-LS 343 (13)
269 Asbjørn Lunsæter Lonås Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 343 (13)
269 Brage Skiri Rauma Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 343 (13)
269 Aleksander Teisrud Søgne Skytterlag FC runde 2 Åmot 343 (13)
269 John Olav Solaas Trondenes Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 343 (13)
275 Katrine Sandnes Eide og Naas Skytterlag Serieskyting 3.runde 343 (12)
275 Eivind Lussand Fana Skyttarlag Fana Cup - Ute 343 (12)
275 Odd Arild Stava Karmøy Skytterlag Gjesdalstevnet 2021 343 (12)
275 Trine Lise Haugan Mostadmark Skytterlag Mesterskapspokalen og vårpokal for mostadmark 343 (12)
275 Ola Vangen Sunnylven Skyttarlag FC runde 2 Åmot 343 (12)
275 Hans Petter Nyengen Trøgstad Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 343 (12)
275 Kine Otnes Haugen Valsøyfjord Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 343 (12)
282 Marius Hagfors Austerbygda Skytterlag Samlagsstevnet bane 343 (11)
282 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag HjemmeLS Ørsta 343 (11)
284 Jon Terje Hauger Stord Skytterlag Stordstemnet Bane 2021 343 (10)
285 Øyvind Bjerklund Holla Skytterlag Lunde stevnet 343 (9)
285 Kaja Helene Remmen Nesna Skytterlag Lagmesterskap bane 343 (9)
285 Lennart Henden Syvde Skyttarlag VM-Cup 343 (9)
288 Anders Andfjell Rakvaag Bjøllånes Skytterlag Åpningsstevnet 343 (8)
288 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 343 (8)
288 Geir Omslandseter Porsgrunds Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 343 (8)
288 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik Skyttarlag Hordastevnet bane 343 (8)
292 Lars Bruseth Mælum Skytterlag Sommerstevnet 2021 343 (6)
293 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad Skytterlag Samlagstevne Østfold 343 (4)
293 Stine Cecilie Bjerklund Holla Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 343 (4)
295 Jørgen Skivenesvåg Åsane/Hordvik Skyttarlag Krinsstevne Bergenhus 343 (2)
296 Knut Jørgen Brodahl Fana Skyttarlag Hjemme-LS Bane 342 (21)
297 Odd Arne Langedal Førde Skyttarlag Dalestemnet 2021 342 (20)
297 Trond Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 342 (20)
299 Roger Størseth Lånke Skytterlag Lagsmesterskap bane 2021 342 (19)
300 Leif Sindre Modalsli Kongevold Flikka Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 342 (18)
300 Amund Iversen Hobøl Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 342 (18)
302 Reidar Ågedal Grindølen Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 342 (17)
302 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag Halsastevnet 2021 342 (17)
302 Jørn Daltorp Høland/Bjørkelangen Skytterlag Trening Høland/Bjørkelangen og Urskog 342 (17)
302 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 342 (17)
302 Camilla Irene Kalset Grøtte Surnadal Skytterlag Midsundstevnet 2021 342 (17)
307 Knut Einar Rubbås Øvre Målselv Skytterlag LM Bane 2021 342 (16)
308 Guro Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag Elitestevnet 342 (15)
308 Henrik Sandås Enebakk Skytterlag Høststevnet Aas 2021 342 (15)
308 Fredrik Ås Orerød Froland Skytterlag 3.Ærespris Stevne 342 (15)
308 Alf Olav Skeivoll Greipstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 342 (15)
308 Øystein Matre Haugesund og Sveio Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 342 (15)
308 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn Skytterlag Skagerakstevnet, karusell 342 (15)
308 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 342 (15)
308 Thiril Tran Brendryen Skjeberg Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 342 (15)
308 Aleksander Trøa Olsen Stordalen Skytterlag Bølareinstevnet 342 (15)
308 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 342 (15)
318 Hege Jødahl Blaker Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 342 (14)
318 Christian Køhl Elverum Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 342 (14)
318 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag Frolands mesterskap bane 342 (14)
318 Gøran Helgesen Saltdal Skytterlag Samlagsstevnet baneskyting 342 (14)
318 Svein Gunnar Bolstad Åsane/Hordvik Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 342 (14)
323 Arvid Ulset Aspøy og Straumsnes Skytterlag FC Sunnylven 3.runde bane 342 (13)
323 Martias Flikka Flikka Skytterlag J.Kittelsens Minnestevne /1. Ærespris 342 (13)
323 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Stordstemnet Bane 2021 342 (13)
323 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum Skytterlag Riflen og Røyken og Hurum lagsmesterskap 342 (13)
327 Svein Erik Halvorsen Bergen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 342 (12)
327 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Klubbmesterskap 342 (12)
327 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag Hjemme-LS bane 342 (12)
327 Helge Roar Åndal Malmefjorden Skytterlag Hjemme LS 342 (12)
327 Lars David Øvrum Nannestad Skytterlag Høststevne Nannestad 342 (12)
327 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag FC Sunnylven 3.runde bane 342 (12)
327 Jonas Ørmen Råde Skytterlag Sommertrening #2 342 (12)
327 Tommy Valstrand Snillfjord Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 342 (12)
327 Håvard Sørheim Stord Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 342 (12)
327 Tonje Engevik Stord Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 342 (12)
327 Sven Inge Ødegård Time Skytterlag 2. Lagskonkurranse 342 (12)
327 Amund Ødegård Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 342 (12)
339 Kenneth Esaiassen Kongsberg Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Flesberg 342 (11)
339 Hilmar Johansen Nesna Skytterlag Åpent Stevne 342 (11)
339 Baste Sudmann Time Skytterlag Timestevnet 342 (11)
339 Gisle Ommedal Time Skytterlag Hjemme LS Time 342 (11)
339 Hans Framstad Skaare Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 342 (11)
339 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag Lunde stevnet 342 (11)
345 Per Marius Nystuen Bjoneroa Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 342 (10)
345 Espen Glosli Degernes Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 342 (10)
345 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag FAGERNES STEVNET 342 (10)
345 Even Måge Hatlestrand og Ølve Skytterlag Hjemme-LS 342 (10)
345 Benedikte Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 342 (10)
345 Mads Lysevold Singsås Skytterlag Lagsmesterskap Bane 342 (10)
345 Erlend Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag Hjemme-LS 342 (10)
352 Erik-Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Mestermøtekvalik 1 342 (9)
352 Sindre Olafsen Nittedal Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 342 (9)
354 Jan Terje Trætteberg Urskog Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 342 (8)
355 Torill Fosli Fuglem Mostadmark Skytterlag Malvik cup bane runde 2 342 (7)
356 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Lagmesterskap 342 (6)
356 Marius Bakken Moss og Våler Skytterlag Samlagsstevnet bane 342 (6)
356 Ragnhild Lien Stange og Romedal Skytterlag Samlagsstevne Hedmark Bane 342 (6)
359 Knut Erik Svarstad Bamble Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 342 (5)
359 Lars Johan Skjeggedal Mykland Skytterlag Samlagsstevne Aust-Agder 342 (5)
361 Tore Byberg Mandal Skytterlag Agderstevnet 342 (2)
362 Adrian Hansen Nesna Skytterlag Kvalikstevne 2 Mestermøte - Nesna 341 (21)
363 Daniel Jøndal Listou Nittedal Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 341 (19)
363 Mons Otnes Surnadal Skytterlag Halsastevnet 2021 341 (19)
363 Øystein Bremset Tydal Skytterlag Tydalsmesterskap 341 (19)
366 Eirunn Ø Søyland Gjesdal Skytterlag Hjemme-LS Gjesdal 341 (18)
366 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand Skytterlag Rådestevnet 2021 341 (18)
368 Geir Finstad Blaker Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 341 (17)
368 Gisle Isene Førde Skyttarlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 341 (17)
370 Line Merete Juva Drangedal Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 341 (16)
370 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 341 (16)
370 Einar Brandskognes Kvæfjord Skytterlag Kvæfjordstevnet 341 (16)
370 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag Skagerakstevnet, karusell 341 (16)
374 Christian Holstad Lilleng Engesetdal/Skodje Skyttarlag Samlagsstevne Bane Sunnmør 341 (15)
374 Elisabeth Steinfeld Leganger Holsen Skyttarlag Dalestemnet 2021 341 (15)
374 Helge Anshushaug Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 341 (15)
374 Elin Rugli Øyfjell Skyttarlag Hjemme-LS 341 (15)
378 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag Kvalifiseringsstevne 2 341 (14)
378 Sindre Tunheim Imenes Skytterlag 3.Ærespris Stevne 341 (14)
378 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag Skytterlagskampen 341 (14)
378 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 341 (14)
378 Hans Kristian Tvedt Seim Skyttarlag Hjemme-LS Seim 341 (14)
378 Sebastian Johnsen Spydeberg Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 341 (14)
378 Erland Ødegård Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 341 (14)
378 Gunhild Helstad Øvre Rendal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 341 (14)
386 Vanja Eirin Ramstad Degernes Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 341 (13)
386 Ruben Myrset Elverum Skytterlag Hjemme LS 341 (13)
386 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS Bane 341 (13)
386 Vidar Auve Geilo Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 341 (13)
386 Frode Kristensen Herdla Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 341 (13)
386 Kari Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 341 (13)
386 Svein Kåre Furre Leikanger Skyttarlag FC runde 2 Åmot 341 (13)
386 Espen Stubstad Mandal Skytterlag Mandalsmesterskap 2021 341 (13)
386 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 341 (13)
386 Lars Gulbrandsen Lilleng Råde Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 341 (13)
386 Olav Noralf Stensås Soknedal Skytterlag Trippelstevnet Nora 2021 341 (13)
386 Ståle Villumstad Spydeberg Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 341 (13)
398 Anders Milde Fana Skyttarlag Samlagsstevne Bane 341 (12)
398 Alvilde Røiseland Lie Holum Skytterlag Mittvekestevne 341 (12)
398 Nikolas Omland Hå Skytterlag Timestevnet 341 (12)
398 Bjørn Roar Hagavold Stjernen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 341 (12)
402 Sander Harildstad Lismarken Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 341 (11)
402 Frank Odden Løiten Skytterlag Hjemme-LS bane Løiten 341 (11)
402 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 341 (11)
402 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 341 (11)
406 Lars Jødahl Blaker Skytterlag Klubbmesterskap Blaker 341 (10)
406 Morten Undseth Elverum Skytterlag FC runde 2 Trysil 341 (10)
406 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Lågencup 2021 - Runde 3 - Styrvoll 341 (10)
409 Kim Andre Korsmo Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring / AN1 341 (9)
409 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 341 (9)
409 Gudbrand Mo Lom og Skjåk Skytterlag Samlagstevnet 2021 341 (9)
409 Frank Willy Lie Bråten Trysil Skytterlag FC runde 2 Trysil 341 (9)
413 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Sigdal 341 (8)
413 Hanne Waag Surnadal Skytterlag Midsundstevnet 2021 341 (8)
415 Even Gultvedt Trondhjems Skytterlag Lagmesterskap Bane 341 (7)
416 Christopher Haddal Flikka Skytterlag Samlagsstevne bane 341 (6)
416 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag Gjesdalstevnet 2021 341 (6)
416 Tom Eirik Malin Tana Skytterlag Finnmarksmesterskap Bane 341 (6)
416 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag Internt 341 (6)
420 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag Samlagsstevnet bane Drammen 341 (5)
421 Hanne Rytterager Oliversen Stange og Romedal Skytterlag Samlagsstevne Hedmark Bane 341 (4)
422 Steinar Norum Lindesnes Skytterlag Lagmesterskap 2021 341 (0)
423 Hans Kristian Dokken Nordre Land Skytterlag Høsttreffen Gjøvik 340 (20)
424 Frode Hanssen Målselv Skytterlag Hjemme LS Bane 340 (19)
425 Frode Lund Blaker Skytterlag Rælingsstevnet 340 (17)
425 Jon Fjellheim Valbø Sannidal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 340 (17)
425 Egil Berakvam Vindafjord Skytterlag Banestevne, for inviterte lag 340 (17)
428 Sven By Herfjord Skytterlag Samlagsstevne bane 340 (16)
428 Geir Kjetil Aa Hope Hyen Skyttarlag Heime Ls 340 (16)
428 Sveinung Kvamme Målselv Skytterlag Midt-Tromsstevnet 2 340 (16)
428 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 340 (16)
428 Britt Nesteby Tynset Skytterlag Tynset kommunalt banestevne 340 (16)
433 Håvard M. Ellefsen Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 340 (15)
433 Marit Hefte Hallingskarvet Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 340 (15)
433 Tor Hansen Lakså Skytterlag Ekstrastevne 340 (15)
433 Eirik Kristiansen Oslo Østre Skytterlag Høststevnet Aas 2021 340 (15)
433 Torkil Hopmark Smøla Skytterlag Høsttreffen Gjøvik 340 (15)
438 Frode Torsvik Fjon Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 340 (14)
438 Bernt Tore Inderøy Hyllestad Skyttarlag Tuastemnet 2021 340 (14)
438 Bjørnar Wikane Jondal Skyttarlag Treningscup 6. runde 340 (14)
438 Dag Rune Espelien Riflen/Skoger Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 340 (14)
438 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 340 (14)
438 Erik Fjelltveit Nyhuus Trysil Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 340 (14)
438 Adrian Aasegaard Tynset Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 340 (14)
438 John Almeland Voss Skyttarlag 3. Banekarusell Vossakrinsen 340 (14)
446 Jorunn Ospedal Vallestad Aurland Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 340 (13)
446 Jenny R. Lund Blaker Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 340 (13)
446 Lene Mari Sæthre Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 340 (13)
446 Tore Egil Halse Halsa (Nordmør) Skytterlag FC runde 2 Trysil 340 (13)
446 Ole Bjarne Hovland Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS 2021 340 (13)
446 Ove Herjuaune Malvik Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 340 (13)
446 Glenn Anda Pettersen Mælum Skytterlag Høststevne Bamble 340 (13)
446 Magne Gamst Målselv Skytterlag LM bane sen/vet 340 (13)
446 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag Mittvekestevne 340 (13)
446 Morten Eken Søndre Modum Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 340 (13)
456 Lars Hallvard Ese Balestrand Skyttarlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 340 (12)
456 Atalie Pedersen Bjerkvik Skytterlag Kvæfjordstevnet 340 (12)
456 Ove Sunde Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Hytteholstemnet 2021 - PEAB K.NORDANG 340 (12)
456 Magne Øvrebø Hallingskarvet Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 340 (12)
456 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag LM bane 2021 340 (12)
456 Arne Erik Christophersen Lismarken Skytterlag LDKS 2021 Opplandskretsen 340 (12)
456 Håvard Valstad Mære Skytterlag Bølareinstevnet 340 (12)
456 Birger Meistad Orkla Skytterlag Elitestevnet 340 (12)
456 Kjetil Fjellheim Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 2021 Sannidal 340 (12)
456 Christian Køhl Sogndal Skyttarlag Heradsmeistarskap bane 340 (12)
456 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven Skyttarlag FC Sykkylven 3.runde bane 340 (12)
456 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 340 (12)
468 Guro Emilie Hiksdal Øglænd Bremnes Skytterlag Hjemme LS Bane 340 (11)
468 Roger Nesheim Eidsbygda Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 340 (11)
468 Linda Herland Hedrum Skytterlag Lågencup 2021 2. runde Rollag og Veggli 340 (11)
468 Linn Grødum Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Samlagsstevne 340 (11)
468 Kai-Aleksander Kristiansen Lånke Skytterlag Hjemme-LS bane 340 (11)
468 Odd Arne Samdal Nittedal Skytterlag Klubbmesterskap, bane 340 (11)
468 Espen Grina Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 340 (11)
468 Kenneth Rakkestad Vennesla Skytterlag Hjemme LS 2021 Greipstad 340 (11)
468 Øystein Rønningen Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 340 (11)
477 Ivar Skaar Pedersen Langevåg Skyttarlag Hjemme LS 2021 340 (10)
477 Tommy K. Brandtzæg Mære Skytterlag Bølareinstevnet 340 (10)
477 Ragnhild Eide Ure Os Skyttarlag Hjemme LS - Bane Os 340 (10)
477 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 340 (10)
477 Kristian Hauge Sunnylven Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 340 (10)
482 Gro Bjerregaard Bardu Skytterlag Hjemme-LS 340 (9)
482 Jan Erik Fredriksen Eker Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Sigdal 340 (9)
482 Are Grov Hestetun Engesetdal/Skodje Skyttarlag Kvalifisering til skytterenes mestermøte 340 (9)
482 Marius Rinde Farsund Skytterlag Kleppstevnet 340 (9)
482 Arve Halsteinslid Haugen Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 340 (9)
482 Dina Marki Morttjernet Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 340 (9)
482 Kjell Ivar Kristiansen Lunner Skytterlag Urskogstevnet 2021 340 (9)
482 Sindre Jule Overhalla Skytterlag Loddoengstevnet 2021 340 (9)
482 Frøydis Indergård Reinsfjell Skytterlag Bæverdalsstevnet 2021 340 (9)
482 Aina Tangen Stange og Romedal Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 340 (9)
492 Lennarth Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 340 (8)
492 Kristina Olsen Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 340 (8)
494 Jon Ivar Hansen Heim/Hemne Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 340 (7)
494 Lars Lillegård Hjelmen Skytterlag Surnadalsstevnet 2021 340 (7)
494 Runar Tobiassen Malvik Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 340 (7)
497 Bjørn Tore Beisland Imenes Skytterlag Landsdelskretsstevne 340 (4)
497 Ragnar Sollid Vingelen Skytterlag Trippelstevne Os 340 (4)
499 Odin Røstum Stabell Alta Skytterlag SM bane 2021 340 (3)
499 Regine Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Samlagsstemne bane Nordfjord 340 (3)
501 Janne Kornbrekke Kristiansand og Omegn Skytterlag Agderstevnet 340 (2)
501 Åsmund Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Samlagsstevne Aust-Agder 340 (2)
503 Gunnar Bråten Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal/Folldal 340 (0)
504 Tom Karlsen Røvassdalen Skytterlag Saltdalstevnet 2021 339 (18)
505 Knut Erik Svarstad Siljan Skytterlag Drangedalstevnet bane 2021 339 (17)
505 Arnt Tomas Sundli Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 339 (17)
507 Karl Rudolf Friedrich Gjøvik og Brusveen Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 339 (16)
507 Aleksander Teisrud Høland/Bjørkelangen Skytterlag Trening Høland/Bjørkelangen og Urskog 339 (16)
507 Otto Myrvold Nordre Modum Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 339 (16)
507 Ole Alexander Undhjem Råde Skytterlag Uttaksstevne 339 (16)
511 Ida Haugstad Stake Gol og Ødegården Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 339 (15)
511 Ole Jo Brembu Høylandet Skytterlag Skytternes Mestermøte Kvalifisering 339 (15)
511 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo Skytterlag Høststevne 339 (15)
511 Sigbjørn Hopmark Smøla Skytterlag Serieskyting 1.runde 339 (15)
515 Simen Bredesen Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 339 (14)
515 Kjell Ivar Brustad Eidskog Skytterlag Kvalifiseringsstevne 2 339 (14)
515 Daniel Kittilsen Lunde Skytterlag Lunde stevnet 339 (14)
515 Sigmund Løken Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 30 339 (14)
519 Wenche Belsvik Egersund Skytterlag Mittvekestevne 339 (13)
519 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 339 (13)
519 Jørn Hansson Løiten Skytterlag Treningskarusell 1 339 (13)
519 Tor-Erik Fossli Målselv Skytterlag Skytterlagskampen 339 (13)
519 Nils Johan Johansen Nesna Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 339 (13)
519 Eline Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 339 (13)
519 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag Rælingsstevnet 339 (13)
519 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag LDKS 2021 Opplandskretsen 339 (13)
519 Morten Velo Ringerike Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 339 (13)
519 Trygve Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag J.Kittelsens Minnestevne /1. Ærespris 339 (13)
519 Arve Vassli Stjørdal Skytterlag Skarphedinstevnet 2021 339 (13)
530 Anders Kvarme Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS Bane 339 (12)
530 Ørjan Aven Førde Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 339 (12)
530 Adrian Herland Rollag Hedrum Skytterlag Viken 1 bane 339 (12)
530 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hytteholstemnet 2021 - PEAB K.NORDANG 339 (12)
530 Anders Hunstad Sigdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 339 (12)
530 Morten Magne Helland Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 30 339 (12)
530 Andreas Martinsen Søgne Skytterlag Hjemme-LS Søgne 339 (12)
537 Svend Karlsen Askim Skytterlag Ryggestevnet 339 (11)
537 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 339 (11)
537 Ask Aarsæther Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag FC Sunnylven 3.runde bane 339 (11)
537 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Gjøvikstevnet 2021 339 (11)
537 Arve Sevland Karmøy Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 339 (11)
537 Maximilian Zimmermann Kvinnherad Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 339 (11)
537 Fred Erik Berge Laudal Skytterlag Hjemme-LS for Laudal, Heddeland & Breland og Torridal 339 (11)
537 Dag Ivar Borg Malm Skytterlag Steinkjerstevnet 339 (11)
537 Arnt Bruseth Mælum Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 339 (11)
537 Arild Wergeland Oppedal/Brekke Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 339 (11)
537 Hanna Hunstad Sigdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 339 (11)
537 Terje Holm Søndre Land Skytterlag Jotunheimtreff Lesja 339 (11)
537 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 339 (11)
537 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag Øystre Slidre Stevne 339 (11)
551 Børge Vatnedal Holum Skytterlag Mjåvannmesterskap 339 (10)
552 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag Hjemme-LS bane 339 (9)
552 Stig Anders J. Larsen Balsfjord Skytterlag BEWiSynbra stevnet 339 (9)
552 Hans Solbrekken Ruud Etnedal Skyttarlag FAGERNES STEVNET 339 (9)
552 Sondre Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Høsttreffen Gjøvik 339 (9)
552 Marius Solheim Wikane Jondal Skyttarlag Treningscup 1. runde 339 (9)
552 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten Skytterlag Hjemme-LS 339 (9)
552 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 339 (9)
559 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik Skytterlag Steinkjerstevnet 339 (8)
559 Asbjørn Sevland Karmøy Skytterlag Mittvekestevne 339 (8)
559 Ole Dorholt Lunde Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 339 (8)
559 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang Skytterlag Kvalikktil mestermøte 339 (8)
559 Bjørn Petter Leite Stavanger Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 339 (8)
564 Bjørnar Ulvik Frosta Skytterlag Hjemme LS Frosta og Aasen 339 (7)
564 Truls Buhagen Hommelvik Skytterlag Malvik cup 4, med innlagt Olaf Larsens pokal 339 (7)
564 Bjarte Holdhus Åsane/Hordvik Skyttarlag Krinsstevne Bergenhus 339 (7)
567 Torbjørn Landro Sartor Skyttarlag Samlagsstevne Bane 339 (6)
567 Runar Driveklepp Volda Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 339 (6)
569 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag Samlagsstevnet bane 339 (5)
570 Oddlaug Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke Skyttarlag Samlagstemna Sogn-Ytre 339 (4)
571 Daniel Davidsen Andebu Skytterlag Samlagsstevne bane Vestfold 339 (2)
572 Martin Strypet Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal/Folldal 339 (0)
573 Kai Tore Austad Drangedal Skytterlag Interncup Tørdal/Drangedal finale 338 (17)
573 Reidar Rødne Etne Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 338 (17)
573 Håvard Rønning Rennebu Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 338 (17)
576 Espen Hovland Lunde Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 338 (16)
577 Jonny Innvær Bremnes Skytterlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 338 (15)
577 Herman Baklid Jondalen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 338 (15)
577 Ola-Johan Dybvik Langevåg Skyttarlag Aalesund bane 338 (15)
577 Ingrid Eline Aas Nordre Skage Skytterlag Hjemme-LS Overhalla 338 (15)
577 Roy Haugsnes Årvågsfjord Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 338 (15)
582 Ole Brukstuen Lismarken Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 338 (14)
582 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 338 (14)
582 Nils Kristian Johansen Nesna Skytterlag FC runde 2 Åmot 338 (14)
582 Tor Bertil Risvik Overhalla Skytterlag Loddoengstevnet 2021 338 (14)
582 Jørn Ole Skiri Rauma Skytterlag Skaalastevne Bane 2021 338 (14)
582 Jan Andre Runhovde Rygge Skytterlag Ryggestevnet 338 (14)
582 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 2021 Sannidal 338 (14)
582 Lise Faldbakken Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 338 (14)
582 Leif Gravem Sunndal Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 338 (14)
582 Ola Fjuk-Herje Urskog Skytterlag FC runde 2 Trysil 338 (14)
582 Ingrid Hegge Øystre Slidre Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 338 (14)
593 Edvin Karlsen Askim Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 338 (13)
593 Magne Almås Elverum Skytterlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 338 (13)
593 Kristin Nerødegård Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme-LS 338 (13)
593 Emil Johansen Nygårdseter Kongsvinger og Omegn Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 338 (13)
593 Gaute Eliassen Hamre Leikanger Skyttarlag Heime-LS Bane 338 (13)
593 Stine Njøs Eikeland Leikanger Skyttarlag Heradsmeistarskap bane 338 (13)
593 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 338 (13)
593 Øystein Breden Otta Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 338 (13)
593 Marianne Helseth Tangen Skytterlag Hjemme-LS bane 338 (13)
602 Jakob Witt Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 338 (12)
602 Lars Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme-LS 338 (12)
602 Rune Kristoffersen Langevåg Skyttarlag Samlagsstevne Bane Sunnmør 338 (12)
602 Kjersti Brøndbo Wettre Steinkjer Skytterlag Hjemme-LS 338 (12)
606 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 338 (11)
606 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 338 (11)
606 Frode Markhus Husnes Skyttarlag Samlagsstemnet bane 338 (11)
606 Kjell-Erik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen skytterlag bane 338 (11)
606 Erling Waag Surnadal Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 338 (11)
606 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 338 (11)
606 Lars Fossum Valnesfjord Skytterlag NNM Bane 2021 338 (11)
613 Jakob Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Bane 338 (10)
613 Pål Kristian Kværneng Løiten Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 338 (10)
613 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag Treningsstevne 4 338 (10)
613 Ragnar Sollid Vingelen Skytterlag Olsok Stevne 338 (10)
617 Arild Valand Mandal Skytterlag Mandalsmesterskap 2021 338 (9)
617 Henrik Oppen Oslo Østre Skytterlag Åpningsfatene 1. avd 338 (9)
617 Peder Bakken Singsås Skytterlag Lagsmesterskap Bane 338 (9)
617 Jostein Lassen Stavanger Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2021 338 (9)
621 Emil Johan Hansen Bjøllånes Skytterlag Rana -Salten 338 (8)
621 Miklas Ellingsen Brunes Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 338 (8)
621 Knut D Y Åkre Folgefonn Skyttarlag Krinsstemna bane 2021 338 (8)
621 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 338 (8)
621 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 338 (8)
626 Runar Finvåg Bodø Østre Skytterlag Restech's Krus 338 (7)
626 Nils Andreas Olli Eira Karasjok Skytterlag NNM Bane 2021 338 (7)
626 Anita Jære Lom og Skjåk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 338 (7)
629 Håkon Brevik Kristiansund Skytterlag Hjemme LS Kristiansund 338 (6)
629 Marius Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Samlagsstevnet bane Drammen 338 (6)
631 Morten Melby Bamble Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 338 (5)
631 Per Tore Taklo Hundeide Skyttarlag Jotunheimtreff Vågå 338 (5)
631 Tom Kr. Noodt Nidaros Skytterlag 3. Kvalikforsøk mestermøte 338 (5)
631 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Samlagsstevne bane Vestfold 338 (5)
635 John Nordvik Surnadal Skytterlag Lagmesterskap Surnadal 338 (4)
636 John Arne Stenberg Aas Skytterlag Finale Follocup senior 338 (2)
636 Jørn Arve Vedhugnes Tana Skytterlag sm bane 338 (2)
638 Nichlas Wesche Evjen Selbu Skytterlag Lagsmesterskap 338 (0)
638 Ole Johan Aune Snillfjord Skytterlag LM Bane 2021 338 (0)
640 Sara Bråten Aarskog Grue Skytterlag Hjemme LS 2021 337 (18)
641 Kathrine Johansen Balsfjord Skytterlag Midt-Tromsstevnet 1 337 (17)
641 Torkel Strøm Eidskog Skytterlag Trippelstevnet Nora 2021 337 (17)
643 Martin Aadland Vad Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 25 337 (16)
644 Øyvind Abel Grane Skytterlag Børgefjellstevnet - Grane 337 (15)
644 Ole Morten Ingesen Nordre Modum Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Sigdal 337 (15)
646 Ragnhild Øyen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Hjemme-LS Aspøy og Straumsnes 337 (14)
646 Kjetil Sundby Enebakk Skytterlag Follo cup 2. runde Enebakk-Trøgstad 337 (14)
646 Sigurd Opsahl Gjermshus Grue Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 337 (14)
646 Inga Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 337 (14)
646 Milda Haugen Røros Skytterlag Urskogstevnet 2021 337 (14)
646 Hanne Amalie Hanssen Trondenes Skytterlag SM bane Ofoten 337 (14)
646 Ragnhild Lien Ølen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 337 (14)
653 Kjell Egil Norum Lindesnes Skytterlag karusell Øvre Eiken 337 (13)
653 Solveig Hermann Tobiassen Malvik Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 337 (13)
653 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag Treningskarusell 3 337 (13)
653 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 337 (13)
657 Martin Sandås Enebakk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 337 (12)
657 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Høsttreffen Gjøvik 337 (12)
657 Alexander Bengtson Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 337 (12)
657 Oddvar Mørkved Hustad Nordre Skage Skytterlag Samlagsstevnet 2021 337 (12)
657 Roar Saksvik Orkla Skytterlag Surnadalsstevnet 2021 337 (12)
657 Iver Bjarne Brandtzæg Tydal Skytterlag Tydalsmesterskap 337 (12)
663 Thomas Andre Laurhammer Bremnes Skytterlag Banestevne, for inviterte lag 337 (11)
663 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen Skytterlag Halsastevnet 2021 337 (11)
663 Andreas Tuveng Dalsbygda Skytterlag Trippelstevne Os 337 (11)
663 Anna-Cecilie Lunde Degernes Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 337 (11)
663 Torinn Eiken Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 337 (11)
663 Tore Brandtzæg Mære Skytterlag Hårråmyrstevnet 337 (11)
663 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Treningskarusell 3 337 (11)
663 Hans Petter Aas-Hveem Rygge Skytterlag Klubbmesterskap 337 (11)
663 Rune Aas Tydal Skytterlag Mesterskapspokal 337 (11)
663 Tor-Einar Larsen Valnesfjord Skytterlag Hjemme-LS 337 (11)
663 Gaute Sande Almeland Voss Skyttarlag 5. Banekarusell 337 (11)
674 Trine Jåtun Greipstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 337 (10)
674 Odd Frank Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 337 (10)
674 Eivind Lambela Skibotn Skytterlag Midtsommerstevne Light 337 (10)
674 Tore Indreiten Stavanger Skytterlag ALLE - Klubbmesterskap bane 337 (10)
674 Hans Andre Tandberg Søndre Modum Skytterlag Samlagsstevne Ringerike 337 (10)
674 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 337 (10)
680 Idar Leknes Bjørnen Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 337 (9)
680 Karl Gunnar Strøm Bodø Østre Skytterlag Rana -Salten 337 (9)
680 Stig Andrè Rødland Klepp Skytterlag Kleppstevnet 337 (9)
680 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 337 (9)
680 Rune Virkesdal Nyborg Skyttarlag Dalestemnet 2021 337 (9)
680 Lars Singsaas Singsås Skytterlag Hjemme LS Budal 337 (9)
680 Cato Rognli Storfjord Skytterlag Hjemme-LS-Bane 337 (9)
680 Iva Hidemstrædet Vågå Skytterlag Lagmesterskap 337 (9)
688 Lennart Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag Kvalifisering til skytterenes mestermøte 337 (8)
688 Ole Nikolai Jåtun Greipstad Skytterlag Kristiansands karusellen 337 (8)
688 Christian Holstad Lilleng Hildre og Brattvåg Skyttarlag Hjemme-LS Bane og klubbmesterskap 337 (8)
688 Frode Standal Kleive Skytterlag Skaalastevne Bane 2021 337 (8)
688 Vegard Granlund Nannestad Skytterlag Høststevne 337 (8)
688 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 337 (8)
688 Roy Solend Spydeberg Skytterlag Samlagsstevnet bane 337 (8)
695 Bendik Giskås Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS bane Øvre Ogndal 337 (7)
696 Kjell oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag Åpent banestevne Lismarken 337 (6)
696 Kristian Storenes Imenes Skytterlag Samlagsstevne Aust-Agder 337 (6)
698 Anders Spornæs Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 337 (5)
698 Audun Fossberg Kvinnherad Skyttarlag Hordastevnet bane 337 (5)
700 Karl Johan Olsen Skarpskytten Skytterlag SM bane 337 (3)
700 Trond Gullik Mikkelsen Surnadal Skytterlag Lagmesterskap Surnadal 337 (3)
700 Nina Vatne Alfsen Vegårshei Skytterlag Samlagsstevne Aust-Agder 337 (3)
703 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag Samlagsstevnet bane 337 (2)
703 Sten Morgan Stang Sarpsborg Skytterlag Landsdelskretsstevne Viken II 337 (2)
703 Ole Johan Nyengen Trøgstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 337 (2)
706 Ståle Takle Bardu Skytterlag Sparebanken 68 Nord Ofoten Cup 3 337 (0)
706 Tore Martinussen Skedsmo Skytterlag Klubbmestarskap bane 337 (0)
708 Morten Eriksen Mosjøen Skytterlag Steinkjerstevnet 336 (16)
709 Amund Gultvedt Aas Skytterlag VÅRPOKALEN 2021 336 (15)
709 Sander A.B. Ellingsen Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 336 (15)
709 Thor Einar Aurdal Sykkylven Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 336 (15)
712 Camilla Emilie Bergersen Gjerdrum Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 336 (14)
712 Yngve Natvik Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS 2021 336 (14)
712 Vegar Selen Stjørdal Skytterlag Hjemme-LS Stjørdal 336 (14)
715 Ola Kåre Dybvik Langevåg Skyttarlag Midtukestevne 336 (13)
715 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 336 (13)
715 Marie Alme Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme - LS Bane 336 (13)
715 Markus Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag Hjemme-LS Seim 336 (13)
715 Arnt Erik Otnes Valsøyfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 336 (13)
720 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag KM krets 1 Akershus 336 (12)
720 Erling Lodden Bømlo Skytterlag Heimebane-LS 336 (12)
720 Tor-Martin Fossum Enebakk Skytterlag Follo cup 2. runde Enebakk-Trøgstad 336 (12)
720 Vegard Lussand Fana Skyttarlag Fana Cup - ute 336 (12)
720 Benedicte Guttorm Karasjok Skytterlag Åpent banestevne 1 336 (12)
720 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 336 (12)
720 Jesper Nilsstua Raumnes Skytterlag Urskogstevnet 2021 336 (12)
720 Gustav Rosland Tørdal Skytterlag Lunde stevnet 336 (12)
720 Anders Jaavall Øymark Skytterlag Hjemme-LS 336 (12)
729 Jonny Denstad Rissa Skytterlag Baneåpning 336 (11)
729 Sigurd Stensås Soknedal Skytterlag Hjemme-LS bane 336 (11)
729 Jo Inge S. Auren Spydeberg Skytterlag Pinsestevne Spydeberg - senior 336 (11)
729 Kirsten Sørli Søgne Skytterlag Hjemme-LS Søgne 336 (11)
729 Dina Bratland Vikna Skytterlag Samlagsstevnet 2021 336 (11)
734 Tom Olav Moldskred Aalesund Skyttarlag Samlagsstevne Bane Sunnmør 336 (10)
734 Per Asle Nordli Asker Skytterlag Hjemme LS - Drammen skyttersamlag 336 (10)
734 Marianne Jødahl Riste Blaker Skytterlag KM krets 1 Akershus 336 (10)
734 Per Eivind Støre Evensen Elverum Skytterlag Hjemme-LS Elverum Skytterlag 336 (10)
734 Lars Høybakk Langevåg Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 336 (10)
734 Christen Sjøvold Malvik Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 336 (10)
734 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag Bjøllånesstevnet 336 (10)
734 Ole Andreas Nygaard Skiptvet Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 336 (10)
734 Kjetil Andre Oliversen Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 336 (10)
734 Kjell Arild Høgda Tromsø Skytterlag Midtsommerstevne Light 336 (10)
734 Torbjørn Berntsen Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 336 (10)
745 Marius Pung Aas Skytterlag KLUBBMESTERSKAP BANE 2021 336 (9)
745 Ole Gudem Asker Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Sigdal 336 (9)
745 Per Stubberud Askim Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 336 (9)
745 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 336 (9)
745 Knut Øystein Freng Bodø Østre Skytterlag Åpent banestevne Valnesfjord 336 (9)
745 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme-LS 336 (9)
745 Asbjørn Myklebust Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag HjemmeLS Ørsta 336 (9)
745 Geir Lunde Klepp Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 336 (9)
745 Roy Halseth Malvik Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 336 (9)
745 Anders Skaarud Randsfjord Skytterlag Høststevne Nannestad 336 (9)
745 Siv Svartisdal Røvassdalen Skytterlag Eyvind Rørviks minnestevne 336 (9)
745 Thomas Benjaminsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 336 (9)
745 Vetle Mæle Skår Time Skytterlag Timestevnet 336 (9)
758 Håvard Sætermo Budal Skytterlag Hjemme LS Budal 336 (8)
758 Geir Lie Holum Skytterlag Hjemme LS Mandal og Holum 336 (8)
758 Amund Høiby Lismarken Skytterlag Gjøvikstevnet 2021 336 (8)
758 Rune Lysgård Fagerheim Smøla Skytterlag Hjemme-LS 336 (8)
758 Ken Roger Stø Vinstra Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 336 (8)
758 Morten Helgaset Voss Skyttarlag 3. Banekarusell Vossakrinsen 336 (8)
764 Børre Pedersen Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS Bane 336 (7)
764 Harald Tandberg Søndre Modum Skytterlag Snarumspokalen 336 (7)
764 Olav Flaten Tolgen Skytterlag Olsok Stevne 336 (7)
764 Terje Trætteberg Urskog Skytterlag Trening Høland/Bjørkelangen og Urskog 336 (7)
768 Beate Hjellen Aalesund Skyttarlag Lagsmesterskap bane 2021 336 (6)
768 Benedicte Guttorm Alta Skytterlag Ungdom 100m/ Rambøllpokalen 3 336 (6)
768 Per Ove Fossheim Hyen Skyttarlag Heime Ls 336 (6)
771 Rut Bjerva Aanestad Mælum Skytterlag Sommerstevnet 2021 336 (5)
771 Kåre Kvaløy Sauda Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2021 336 (5)
773 Per Edvin Bech Askim Skytterlag Samlagsstevnet bane 336 (3)
774 Elin Strand Fagernes Skytterlag Samlagsstevne bane 336 (1)
775 Ole Henrik Hansen Sørfjord og Omegn Skytterlag Bjøllånesstevnet 335 (16)
775 Stig Næss Vardø Skytterlag LM Bane 335 (16)
777 Karl Haslestad Ugland Skytterlag Hjemme LS Froland 335 (15)
778 Geir Ove Tufte Drangedal Skytterlag Hjemme LS bane Drangedal og Tørdal 335 (14)
778 Jakob Vik Fitjar Skytterlag Hjemme-LS Fitjar Skyttarlag 335 (14)
778 Kari Helene Halvorsrud Øymark Skytterlag Hjemme-LS 335 (14)
781 Ingvar Brohaug Alvdal Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 335 (13)
781 Mads Larsen Aspås Batnfjord Skytterlag Hjemme LS 2021 335 (13)
781 Jostein Holm Eidsvoll Verk Skytterlag KM bane krets 3 335 (13)
781 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag KM bane krets 3 335 (13)
781 Bjørnar Eriksen Kvænangen Skytterlag BEWiSynbra stevnet 335 (13)
781 Hugo Larsen Narvik Skytterlag Kvæfjordstevnet 335 (13)
781 Jim R Aronsen Saltdal Skytterlag Bjøllånesstevnet 335 (13)
788 Truls Pedersen Lakselvdal Skytterlag BEWiSynbra stevnet 335 (12)
788 Emil Hauge Mælum Skytterlag Høststevne Bamble 335 (12)
788 Kristian Gording Steinkjer Skytterlag Samlagsstevnet bane 335 (12)
791 Nathalie J. Losvar Alta Skytterlag Sommerstevne II 335 (11)
791 Roar Forfot By Skytterlag Samlagsstevne bane 335 (11)
791 Jan Øivind Svardal Fana Skyttarlag Samlagsstevne Bane 335 (11)
791 Arne Blix Herfjord Skytterlag Lagsmesterskap bane 2021 335 (11)
791 Frank Bilstad Øvre Ogndal Skytterlag Ola Five-stevnet 2021 335 (11)
796 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 335 (10)
796 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Harran Skytterlag FC runde 2 Åmot 335 (10)
796 Anne Marie Rosnes Herdla Skyttarlag Samlagsstevne Bane 335 (10)
796 Nils Holme Hyen Skyttarlag FC Sykkylven 3.runde bane 335 (10)
796 Jenny Aardalen Oslo Østre Skytterlag FC runde 2 Trysil 335 (10)
796 Espen Kambo Stavanger Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2021 335 (10)
802 Pål Skogen Nordre Land Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 335 (9)
802 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skyttersamlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 335 (9)
802 Trine Gromsrud Urskog Skytterlag Hjemme LS 2021 335 (9)
802 Knut I. Kvarekvål Voss Skyttarlag 2. Banekarusell 335 (9)
806 Elisabeth Steinfeld Leganger Bergen Skytterlag Lagsmesterskap bane 335 (8)
806 Eivind Vågø Namdalseid og Lyngen Skytterlag Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen skytterlag bane 335 (8)
806 Rolf Eldstad Overhalla Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 335 (8)
806 Kamilla Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme LS Rissa 335 (8)
806 Lars Handå Røvassdalen Skytterlag Åpningsstevnet 335 (8)
806 Bendik Stokland Stadlandet Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 335 (8)
812 Maria Helene Nogva Eide og Naas Skytterlag Serieskyting 1.runde 335 (7)
812 Oddgeir Kilen Fortun Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 335 (7)
812 Arnt Inge Oddan Heim/Hemne Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 335 (7)
812 Carl Konow Nesna Skytterlag Åpent Stevne 335 (7)
812 Anders Dyrnes Smøla Skytterlag Kaptein John Brun/Sørsmølapokalen 335 (7)
817 Magnus Skyrud Jensen Bodø Østre Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 335 (5)
817 Per Ove Røkke Bodø Østre Skytterlag Intern Sesongåpning 1 335 (5)
819 Håvard Mogan Enerud Sande Skytterlag Samlagsstevne bane Vestfold 335 (3)
820 Bjørn A. Bylterud Enebakk Skytterlag Finale Follocup senior 335 (1)
821 Øystein Kvarekvål Voss Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 335 (0)
822 Kåre Gunnar Brekke Greipstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 334 (16)
823 Jørn Strypet Alvdal Skytterlag Trippelstevne Os 334 (15)
824 Dagfinn Harald Grønvoll Målselv Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 334 (14)
824 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag Rælingsstevnet 334 (14)
824 Steinar Skorpa Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 334 (14)
827 Geir Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag Hjemme LS Gransherad 334 (13)
828 Conny J. Karlsen Alta Skytterlag Hjemme-LS bane 334 (12)
828 Svein Richard Rogne Mosjøen Skytterlag Børgefjellstevnet - Grane 334 (12)
828 Bjørn Enerud Sande Skytterlag Hjemme-LS 334 (12)
828 Mariann Opperud Ådal Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 334 (12)
832 Solfrid Ulseth Moen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 334 (11)
832 Herman Erdal Førde Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2021 334 (11)
832 Kåre Storenes Imenes Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 334 (11)
832 Atle Magnus Bergin Overhalla Skytterlag Sommerstevnet 2021 334 (11)
832 Tore Kampen Ringebu og Fåvang Skytterlag Samlagstevnet 2021 334 (11)
832 Roar Havstein Sem Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 334 (11)
832 Lasse Aas Tydal Skytterlag Tydalsmesterskap 334 (11)
839 Per Ove Røkke Bodø Østre Skytterlag Intern Sesongåpning 2 334 (10)
839 Kaja Jansen Mælum Skytterlag Drangedalstevnet bane 2021 334 (10)
839 Erik Bauge Rissa Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 334 (10)
839 Ellen Nørstegård Tråen Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 2021 334 (10)
839 Kristian Aarskog Sundnes Skyttarlag Samlagstemne bane Søre Sunnmøre 2021 334 (10)
839 Carl Ove Glahus Ørlendingen Skytterlag Samlagsstevne bane 334 (10)
845 Andreas Seilen Bruvik Skyttarlag Hjemme-LS 334 (9)
845 Oddgeir Kvestad Folgefonn Skyttarlag Banestemne Jondal (1. Mai-stemna) 334 (9)
845 Kay Johnny Gjerde Langevåg Skyttarlag Hjemme LS 2021 334 (9)
845 Øyvind Løkstad Målselv Skytterlag Skytterlagskampen 2 334 (9)
845 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag Samlagsstevne Ringerike 334 (9)
845 Sveinung Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag karusell Øvre Eiken 334 (9)
845 Elin Mikkelsplass Øvre Målselv Skytterlag Midt-Tromsstevnet 2 334 (9)
852 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag KM krets 1 Akershus 334 (8)
852 Bård Johan Furnes Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 334 (8)
852 Adrian Christoffer Pedersen Hammerfest Skytterlag Åpningspokalen 2021 334 (8)
852 Nils Tormod Mælen Loen Skyttarlag Hjemme LS 334 (8)
852 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 334 (8)
852 Jan Ove Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 334 (8)
852 Maria Engen Skogly Røyken og Hurum Skytterlag Riflen og Røyken og Hurum lagsmesterskap 334 (8)
852 Håkon Vasset Sande Skytterlag Lagsmesterskap + Nils G . pokalen + vårpokalen 334 (8)
852 Atle Bakken Vågå Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 334 (8)
861 Terje Grøterud Sigdal Skytterlag Snarumspokalen 334 (7)
861 Ivar Waag Surnadal Skytterlag Hjemme-LS bane Surnadal 334 (7)
863 Einar Spillum Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 334 (6)
863 Robert Stornes Nidaros Skytterlag Surnadalsstevnet 2021 334 (6)
863 Magnar E. Dørum Opdal og Midtbygden Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 334 (6)
866 Tobias Breivik Bodø Østre Skytterlag Intern Sesongåpning 2 334 (5)
866 Bernt Noodt Nidaros Skytterlag 2. Kvalikforsøk mestermøte 334 (5)
868 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Samlagsstevnet bane 334 (4)
868 Daniel Strand Moss og Våler Skytterlag Finale Follocup senior 334 (4)
868 Jørund Oskar Ertsås Mære Skytterlag Petter P. 1 Ungdomspokal 334 (4)
868 Mads Fjerdingby Korsviken Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 334 (4)
868 Nils Kåre Midtflå Rælingen Skytterlag Fet-stevnet 334 (4)
868 Jim Henrik Olsen Røvassdalen Skytterlag Lagmesterskap Bane 334 (4)
874 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal Skytterlag Samlagsstevnet Bane 334 (3)
874 Eline Tovseth Vatne Nord-Odal Skytterlag Samlagsstevnet Bane 334 (3)
876 Terje Andreas Solås Ramsund Skytterlag Lagsmesterskap Bane 334 (2)
877 Kjell Anders Vikan Botnan Skytterlag Hjemme LS 334 (0)
877 Hans Kristian Lundby Løiten Skytterlag Samlagsstevne Hedmark Bane 334 (0)
877 Kjersti Quande Haugen Skedsmo Skytterlag Klubbmestarskap bane 334 (0)
880 Arnold Slåen Rælingen Skytterlag Rælingsstevnet 333 (16)
881 Geir Torkildsen Bodø Østre Skytterlag Saltdalstevnet 2021 333 (15)
882 Sofie Evensen Os Skyttarlag Ungdomsstevne 333 (14)
883 Morten Kyllo Frosta Skytterlag Slutningsskyting 2021 Frosta SKL 333 (13)
884 Krister Engvoll Kristiansand og Omegn Skytterlag Frolands mesterskap bane 333 (12)
884 Sigurd Sve Rissa Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 333 (12)
886 Øyvind Guggedal Klepp Skytterlag Kleppstevnet 333 (11)
886 Bendik Uhlen Stokkan Nordre Skage Skytterlag Sommerstevnet 2021 333 (11)
886 Per Arve Strømstad Oslo Østre Skytterlag Onsdagsserie I 333 (11)
886 Frode Finstad Røros Skytterlag Olsok Stevne 333 (11)
886 Tor Kristian Dulsvik Sogndal Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 333 (11)
886 Sigmund Løken Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 25 333 (11)
886 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne Skytterlag Klubbmesterskap Bane 333 (11)
893 Guro Heen Eidsberg Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 333 (10)
893 Per- Inge Heen Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 333 (10)
893 Harald Kvåle Jondal Skyttarlag Lagsmesterskap bane 333 (10)
893 Rune Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 333 (10)
893 Tor Olav Loftsgarden Rauland Skyttarlag Hjemme-LS 333 (10)
893 Lars Kjetil Hunnes Rauma Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 333 (10)
893 Hans Emil Kiil Storfjord Skytterlag Hjemme-LS-Bane 333 (10)
900 Lars Olav Sørgaard Bardu Skytterlag Hjemme-LS 333 (9)
900 Ole Jørgen Grytten Holsen Skyttarlag Hjemme-LS Førde 333 (9)
900 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag Lågen Cup 2021 - Runde 3 - Kongsberg 333 (9)
900 Ketil Sundal Nordstrand Skytterlag Hjemme-LS Oslo 333 (9)
900 Ingeborg Haukerud Raumnes Skytterlag Hjemme-LS Raumnes skytterlag 333 (9)
900 Dag Andre Hauge Sunnylven Skyttarlag FC runde 2 Trysil 333 (9)
906 Hege Haugeplass Aurland Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 333 (8)
906 Marius Rinde Farsund Skytterlag Mittvekestevne 333 (8)
906 Erik Wik Moss og Våler Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 333 (8)
906 Veronica Meldal Brandtzæg Mære Skytterlag Petter P. 1 Ungdomspokal 333 (8)
906 Kristian Eidal Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 333 (8)
906 Adrian Santana Berg Singsås Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 333 (8)
906 Olav Gravem Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 333 (8)
906 Kjell Kristian Straume Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 333 (8)
906 Per Olav Tangen Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 333 (8)
906 Sigmund Våge Vareld Skyttarlag Stordstemnet Bane 2021 333 (8)
916 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag Snarumspokalen 333 (7)
917 Siri Mortensen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 333 (6)
917 Torinn Håkstad Lakselvdal Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 333 (6)
917 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag Hjemme LS - Bane Os 333 (6)
917 Aleksander Instanes Markussen Ramsund Skytterlag Lagsmesterskap Bane 333 (6)
921 Christian Espenes Overhalla Skytterlag Samlagsstevnet 2021 333 (5)
922 Lars Inge Veslegard Hallingskarvet Skytterlag Lagmesterskap bane 333 (4)
922 Arild Moen Skjelstadmark Skytterlag Hjemme-LS bane 333 (4)
924 Heidi Baar Lonås Skytterlag Samlagsstevnet Bane 333 (2)
925 Jørn Olsen Rælingen Skytterlag Rælingsstevnet 332 (19)
926 Sverre Vestvik Beitstad Skytterlag Bølareinstevnet 332 (14)
927 Tormod Måge Gjesdal Skytterlag Midt-Tromsstevnet 1 332 (13)
927 Bjørn Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag Samlagsstevne bane Østerdal 332 (13)
927 Christer Klubnes Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 332 (13)
927 Vebjørn Trøan Lillebo Tynset Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 332 (13)
931 Knut Melby Atrå Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 332 (12)
931 Idar Helmer Pedersen Hammerfest Skytterlag St. Hansbålet 332 (12)
931 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 332 (12)
931 Andrea Svendsberget Åmot Skytterlag FC runde 2 Åmot 332 (12)
935 Gunhild Stake Gol og Ødegården Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 332 (11)
935 Annbjørg Laugerud Skaug Jondalen Skytterlag Skytterlagskampen 332 (11)
935 Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal Skytterlag FC runde 2 Trysil 332 (11)
935 Lars Nøkleby Trøgstad Skytterlag Follo cup 2. runde Enebakk-Trøgstad 332 (11)
935 Tor Henning Post Ugland Skytterlag Hjemme LS Froland 332 (11)
940 Kjell Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland og Tønjum 332 (10)
940 Jostein Nerødegård Begna Skyttarlag Hjemme-LS 332 (10)
940 Ingebrigt Berget Dalane Skyttarlag Hytteholstemnet 2021 - PEAB K.NORDANG 332 (10)
940 Kristi Skår Hardanger Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 332 (10)
940 Jan Høiby Hommelvik Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 332 (10)
940 Sigmund Dobbe Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 332 (10)
946 Øystein Nyhagen Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne - AN 3 332 (9)
946 Kai Ågedal Evje og Hornnes Skytterlag FC runde 2 Trysil 332 (9)
946 Morten Nordtug Forr Skytterlag Lagmesterskap 200meter 2021 Forr skytterlag 332 (9)
946 Joakim Øye Hardanger Skyttarlag LM bane 2021 332 (9)
946 Svein Gunnar Jakobsen Mosjøen Skytterlag Samlagsstevnet bane 332 (9)
946 Åse Edny Sklett Overhalla Skytterlag Hjemme-LS Overhalla 332 (9)
946 Kato Sætre Tresfjord Skytterlag Søndre Krets Bane 2021 332 (9)
953 Hans Jakob Løkkesmo Budal Skytterlag Hjemme LS Budal 332 (8)
953 Terje Hus Kvinnherad Skyttarlag Heima-LS 332 (8)
953 Fride Berg Standerholen Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 332 (8)
956 Morten Lunde Klepp Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 332 (7)
956 Nina Johanne Dønheim Sartor Skyttarlag Lagsmesterskap bane 2021 332 (7)
956 Per Erik Oldertrøen Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 332 (7)
959 Bjørnar Strand Bodø Østre Skytterlag Intern Sesongåpning 2 332 (6)
959 Anders Skjerven Hafslo Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 332 (6)
959 Sander Eide Aase Hardanger Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 332 (6)
959 Maren Oline Nygaard Åmot Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 332 (6)
959 Morten Grønvold Åsheim Skytterlag Hjemme LS Ringsaker - Bane 332 (6)
964 Elisabeth Nystad Bodø Østre Skytterlag NNM Bane 2021 332 (5)
964 Tor Olav Gravrok Målselv Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 332 (5)
964 Kristoffer Sandnes Kojedal Røros Skytterlag Samlagsstevnet Bane 332 (5)
964 Sondre Strøm Hushagen Vikna Skytterlag Jøa 125 år 332 (5)
968 Joar Bakken Kvernes Skytterlag Skaalastevne Bane 2021 332 (4)
968 Sverre Håvard Melhus Rissa Skytterlag Baneåpning 332 (4)
970 Børge Nilsen Hammerfest Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 332 (3)
970 Joakim Øye Hardanger Skyttarlag KM bane 2021 332 (3)
970 Fredrik Taklo Hundeide Skyttarlag Samlagsstemne bane Nordfjord 332 (3)
973 Ole Herman Stene Selbu Skytterlag RENÅPOKALEN 332 (0)
973 Per Joar Nygård Vingelen Skytterlag Hjemme-LS Bane Vingelen 332 (0)
975 Henning Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Samlagsmesterskap bane 331 (18)
976 Jan Gunnar Tufta Hatlestrand og Ølve Skytterlag Hjemme-LS 331 (13)
976 Anne Marte Morstøl Vinstra Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 331 (13)
978 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 331 (12)
978 Rune Vikøren Farnes Skyttarlag FC runde 2 Trysil 331 (12)
978 Bjørn Bjellerås Imenes Skytterlag FC runde 2 Åmot 331 (12)
978 Egil Stensen Winterhus Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Bane m/Lagsmestersk. 331 (12)
978 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 331 (12)
978 Jan Hanasand Løveid Skytterlag Høststevne Bamble 331 (12)
978 Agnar Dahl Ullensaker Skytterlag KM bane krets 3 331 (12)
985 Ane Martine Berg Hjelmen Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 331 (11)
985 Rune Kokås Brandtzæg Mære Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 331 (11)
985 Einar Grue Tynset Skytterlag Tynset kommunalt banestevne 331 (11)
988 Karl-Tore Gjengstø Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS bane Aalesund 331 (10)
988 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje Skyttarlag FC runde 2 Åmot 331 (10)
988 Anders Tidemansen Førde Skyttarlag VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet 331 (10)
988 Anne Margrethe Kyllingstad Gjesdal Skytterlag Baneåpning Gjesdal 331 (10)
988 Mikael Brendløkken Øyer/Dølen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 331 (10)
993 Helge Hollund Surdal Aalesund Skyttarlag Stamnæsspokalen 2021 331 (9)
993 Bendik Adamiak-Husby Aas Skytterlag Follocup Trøgstad - Aas 331 (9)
993 Tore Hoff Gjøvik og Brusveen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 331 (9)
993 Randi Karoliussen Levanger og Frol Skytterlag Hjemme-LS Levanger og Frol 331 (9)
993 Eline Johanne Kristiansen Sørfjord og Omegn Skytterlag Samlagsstevnet baneskyting 331 (9)
993 Knut Martin Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 331 (9)
993 Knut Hårklau Voss Skyttarlag Heime LS Bane Voss 331 (9)
993 Ingrid Grobakken Øystre Slidre Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 331 (9)
1001 Geir Innvær Bremnes Skytterlag Hjemme LS Bane 331 (8)
1001 Ivar Eira Hammerfest Skytterlag Åpningspokalen 2021 331 (8)
1001 Jakob B Skogan Kvam Skytterlag Ola Five-stevnet 2021 331 (8)
1004 Truls Kluften Nittedal Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 331 (7)
1004 Atle Bakken Siljan Skytterlag Ryggestevnet 331 (7)
1004 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 331 (7)
1004 Ruth Jane Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 331 (7)
1008 Kine Bekkevold Austerbygda Skytterlag Hjemme-LS 331 (6)
1008 Torinn Håkstad Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Heime-LS 2021 331 (6)
1008 Ole Martin Tvetbråten Nittedal Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 331 (6)
1008 Kenneth Kaastad Os Skyttarlag Samlagsstevne Bane 331 (6)
1008 Emilie Haget Sem Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 331 (6)
1008 Henning Nøkleby Trøgstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 331 (6)
1014 Astrid Marie Lunde Ruud Hadding Skytterlag Hjemme-LS 331 (5)
1015 Kristian Kvam Kristiansund Skytterlag Nordmør skyttersamlag Cup 2 331 (4)
1016 Lars-Håkon Nohr Nystad Bodø Østre Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 331 (3)
1017 Stein Skumsvoll Farsund Skytterlag Samlagsstevne bane 331 (2)
1018 Bjørn Atle Brendjord Lesja Skytterlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 330 (14)
1018 Einar Nordengen Tyristrand Skytterlag Lågen Cup 2021 - Runde 3 - Kongsberg 330 (14)
1020 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag FC Sunnylven 3.runde bane 330 (13)
1020 Jakob Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 330 (13)
1022 Kjell Aarskog Blaker Skytterlag Hjemme-LS Blaker 330 (12)
1022 Bjørn Kjønås Førde Skyttarlag Hjemme-LS Førde 330 (12)
1022 Per Christian Berg Kråkstad og Ski Skytterlag Hjemme LS Kråkstad og Ski 330 (12)
1022 Kai Nyhammer Lørenskog Skytterlag Hjemme-LS 330 (12)
1022 Ulrik Johan Jakobsen Trondenes Skytterlag Sparebank 68° Nord Ofoten Cup 1 330 (12)
1027 Kjell Kristian Midtsæter Fitjar Skytterlag Hjemme-LS Fitjar Skyttarlag 330 (11)
1027 Tom Ingar Nilsstua Raumnes Skytterlag Hjemme-LS Raumnes skytterlag 330 (11)
1027 Vegard K. Govasli Øvre Velfjord Skytterlag Samlagsstevnet bane 330 (11)
1027 Theodor Enok Bakken Skramstad Åmot Skytterlag FC runde 2 Åmot 330 (11)
1031 Olav Svalastog Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 1 330 (10)
1031 Olav Marius Aa Hyen Skyttarlag Heime Ls 330 (10)
1031 Tonje Fredheim Røsvik Skytterlag NNM Bane 2021 330 (10)
1031 Edgar Bjorøy Sartor Skyttarlag Banestemne Hardanger (1.mai-stemnet) 330 (10)
1035 Elisabeth Aadland Vaagsbø Fana Skyttarlag Samlagsstevne Bane 330 (9)
1035 Kjetil Kongsgård Røraas Kongsberg Skytterlag Lågen Cup 2021 - Runde 3 - Kongsberg 330 (9)
1035 Rune H. Dahl Nittedal Skytterlag Klubbmesterskap, bane 330 (9)
1038 Tor Jostein Jenssen Bardu Skytterlag Kvæfjordstevnet 330 (8)
1038 Siri-Anne de Voogd Eidsvoll Verk Skytterlag Hjemme-LS 330 (8)
1038 Line Jordal Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Isfjordstevne 2021 330 (8)
1038 Gunnar Bergene Etnedal Skyttarlag Klubbmesterskap 330 (8)
1038 Simen Brattbakk Solbjør Kleive Skytterlag Halsastevnet 2021 330 (8)
1038 Lisa Iren Husnes Larsen Røvassdalen Skytterlag Bjøllånesstevnet 330 (8)
1044 Marthe Køhl Elverum Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 330 (7)
1044 Dag Myklebust Forr Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 330 (7)
1044 Jorun Øien Buseth Singsås Skytterlag Hjemme LS Budal 330 (7)
1047 Alf Helge Olsen Røst Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 330 (6)
1047 Sander Tveitastøl Haugesund og Sveio Skyttarlag Internt kvalifiseringsstevne 2 for LS 2021 330 (6)
1047 Sondre Strøm Hushagen Nannestad Skytterlag Samlagsstevnet 2021 330 (6)
1047 Lennarth Olsen Sogndal Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 330 (6)
1051 Sondre Saksvik Orkla Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 330 (4)
1052 Per Johan Brekke Bjordal/søreide Skyttarlag Lagsmeisterskap bane 330 (0)
1053 Roy Håkstad Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS Bane 329 (14)
1054 Aleksander Bråten Hardanger Skyttarlag LM bane 2021 329 (12)
1054 Roy Cato Hopland Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme - LS Bane 329 (12)
1054 Roar Aune Øvre Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 2021 329 (12)
1057 Dag-Kjetil Selsvik Jondal Skyttarlag Treningscup 6. runde 329 (11)
1057 Atle Sundt Finstad Nordskogbygda Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 329 (11)
1057 Edward Murr Rygge Skytterlag Ryggestevnet 329 (11)
1060 Lars Fredrik Gyland Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 329 (10)
1060 Jørgen Brukstuen Lismarken Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 329 (10)
1060 Jardar Følling Viksdalen Skyttarlag HJEMME-LS 329 (10)
1060 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal Skytterlag LDKS 2021 Opplandskretsen 329 (10)
1064 Bjørn Arve Hansen Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 329 (9)
1064 Sven Erik Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Lagmesterskap 2021 329 (9)
1064 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang Skytterlag Treningskarusell 4 329 (9)
1064 Vegar Grønberg Tingelstad Skytterlag Hadlands karusell runde 3 329 (9)
1068 Julian Brunes Ellingsen Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 329 (8)
1068 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag Banestevne, for inviterte lag 329 (8)
1068 Halvor Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 329 (8)
1068 Sanna Bye Ystgaard Mære Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 329 (8)
1068 Torbjørn Husevåg Reinsfjell Skytterlag Hjemme LS 2021 329 (8)
1068 Åshild Solbrekken Flatla Røros Skytterlag Hjemme-LS 329 (8)
1068 Rune Stenmo Stordalen Skytterlag Grensetreffet bane 329 (8)
1068 Jo Voldset Salthammer Vestnes Skytterlag Søndre Krets Bane 2021 329 (8)
1076 Kirsten Elin Bergsvik Finnøy Skytterlag Hjemme-LS 2021 329 (7)
1076 Vegar Bakken Moltustranda og Larsnes Skyttarlag Heime-LS Moltustranda og Larsnes 329 (7)
1076 Paul Otto Vatne Nordstrand Skytterlag FC Sunnylven 3.runde bane 329 (7)
1079 Janne Haugnes Florø Skytterlag Heime-LS 329 (6)
1079 Ivar Friheim Hegra Skytterlag Hjemme-LS bane 329 (6)
1079 Roar Hauge Mælum Skytterlag Sommerstevnet 2021 329 (6)
1079 Silje Kjelaas Mære Skytterlag Lagmesterskap. bane 2021 329 (6)
1079 David Davidsen Sande Skytterlag Hjemme-LS 329 (6)
1079 Erlend Balseth Sandnessjøen Skytterlag Samlagsstevnet bane 329 (6)
1085 Edgar Vorland Bømlo Skytterlag Bømlomeisterskap Bane 329 (5)
1085 Håvard Sneisen Hommelvik Skytterlag Malvik Cup 5 329 (5)
1085 Jan Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 329 (5)
1085 Idar Moen Malmefjorden Skytterlag Hjemme LS 329 (5)
1085 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 329 (5)
1085 Åsmund Gorset Opdal og Midtbygden Skytterlag Hjemme-LS Oppdal 329 (5)
1085 Rune Grobakken Øystre Slidre Skyttarlag Hjemme LS 329 (5)
1092 Geir Hauge Mælum Skytterlag Hjemme-LS Mælum 329 (4)
1093 Harald Borlaug Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland og Tønjum 329 (3)
1093 Eivind Yttri Leikanger Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 329 (3)
1095 Rune Fossberg Bergen Nordre Skytterlag Lagstevne 329 (2)
1095 Lars Bjarne Oddan Oddan Skytterlag Hjemme ls 329 (2)
1097 Kåre Krogstad Eide og Naas Skytterlag Vårpokal 329 (0)
1097 Kjell Helge Jakobsen Evenes Skytterlag Sparebank 68° Nord runde 3 329 (0)
1097 Svein Bjarnar Nesse Fjordane Skyttarlag Lagsstemna bane 329 (0)
1100 Frode Solheim Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS - Bane 328 (12)
1101 Arild Bruheim Gjerdrum Skytterlag Klubbmesterskap 100/200m 2021 328 (11)
1101 Ole Morten Østerås Mære Skytterlag Samlagsstevnet bane 328 (11)
1103 Atle Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS Bane 328 (10)
1103 Eivind Killi Trondenes Skytterlag Åpent banestevne Valnesfjord 328 (10)
1105 Bengt-Erik Hansen Balsfjord Skytterlag BEWiSynbra stevnet 328 (9)
1105 Ingve Flikka Flikka Skytterlag Tørdalstevnet 2021 328 (9)
1105 Kine E. Nordmo-Stykket Lakselvdal Skytterlag BEWiSynbra stevnet 328 (9)
1105 Øistein Bakken Moss og Våler Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 328 (9)
1105 Øystein Bjertnæs Snarum Skytterlag Snarumspokalen 328 (9)
1105 Einar Fævelen Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 328 (9)
1111 Marius Tuveng Dalsbygda Skytterlag Trippelstevne Os 328 (8)
1111 Kjetil Haugen Etnedal Skyttarlag Klubbmesterskap 328 (8)
1111 Jon Sæterbø Surnadal Skytterlag Bæverdalsstevnet 2021 328 (8)
1111 Terje Stolt Trysil Skytterlag Hjemme LS Trysil 328 (8)
1115 Elin Grøndalen Hemsedal Skytterlag Høstskyting 328 (7)
1115 Magne Osmundnes Hyen Skyttarlag Heime Ls 328 (7)
1117 Knut Atle Sørskogen Stovner Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 328 (6)
1118 Benjamin Karolius Bjerkvik Skytterlag SM bane Ofoten 328 (5)
1118 Bjørn Vidar Gjerstad Degernes Skytterlag Samlagstevne Østfold 328 (5)
1118 Sverre Waage Selheim Nidaros Skytterlag Trippelstevne 2021 328 (5)
1118 Erling Normann Saltdal Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 5 328 (5)
1122 Anne Guri Hodnungseth Gol og Ødegården Skyttarlag Haustskyting/Lagmeisterskap 328 (0)
1123 Vegard Bentsen Saltdal Skytterlag Beiarstevnet 2021 327 (12)
1124 Olav Holen Blaker Skytterlag KM krets 1 Akershus 327 (11)
1124 Ketil Sandberg Jøa Skytterlag Hjemme-LS Jøa 327 (11)
1126 Gaute Eide Bergstø Os Skyttarlag Samlagsstevne Bane 327 (9)
1126 Knut Haug Tolgen Skytterlag Olsok Stevne 327 (9)
1128 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag Hjemme-LS Oslo 327 (8)
1129 Karl Thomas Aandal Hals Batnfjord Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 327 (7)
1129 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 327 (7)
1129 Petter Skaar Kristiansand og Omegn Skytterlag Kristiansands karusellen 327 (7)
1129 Henrik Meum Stormo Rygge Skytterlag Junistevne Aas Barn og unge under 20 år Viken II 327 (7)
1129 Ivar Evje Sigdal Skytterlag Lågen Cup 2021 - Runde 3 - Kongsberg 327 (7)
1129 Sveinung Søyland Moen Trondhjems Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 327 (7)
1129 Trond O.K. Andersen Åsane/Hordvik Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 327 (7)
1136 Bjørn Mølland Greipstad Skytterlag Hjemme LS 2021 Greipstad 327 (6)
1136 Lisbeth Bakk Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 327 (6)
1138 Charles Andreas Wahl Alta Skytterlag Ungdom 100m/ Rambøllpokalen 3 327 (5)
1138 Vidar Isaksen Alta Skytterlag Åpent banestevne 2 327 (5)
1138 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag Hjemme LS 327 (5)
1138 Kristina Sjøberg Kristiansand og Omegn Skytterlag Kristiansands karusellen 327 (5)
1138 Hans Jørgen Bjerva Mælum Skytterlag Hjemme-LS Mælum 327 (5)
1138 Camilla Johannessen Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 327 (5)
1144 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 327 (4)
1144 Markus Klubnes Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 327 (4)
1146 Ørjan Metveit Imenes Skytterlag Samlagsstevne Aust-Agder 327 (3)
1146 Espen Kjelaas Mære Skytterlag Samlagsstevnet bane 327 (3)
1148 Lasse Gyltnes Ramsund Skytterlag Lagsmesterskap Bane 327 (2)
1149 Hølje Kjell Kaasa Bolkesjø Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 327 (0)
1149 Karoline Mo Feten Fjordane Skyttarlag Lagsstemna bane 327 (0)
1149 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag Hjemme - LS 327 (0)
1149 Reidar Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Lagmesterskap 2021 327 (0)
1153 Hroar Odden Kongsberg Skytterlag Samlagstevnet Bane 2021 326 (11)
1153 Ketil Gundersen Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 326 (11)
1153 Einar Skovly Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 326 (11)
1156 Tove Linnerud Hemsedal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 326 (9)
1156 Jon Arne Olsen Nesna Skytterlag Kvalikstevne 3 Mestermøte - Nesna 326 (9)
1156 Jonas Siksjø Streitlien Nordstrand Skytterlag Hjemme-LS Oslo 326 (9)
1156 Syver Jotun Nordstrand Skytterlag Høststevnet Aas 2021 326 (9)
1156 Asle Dulsvik Sogndal Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 326 (9)
1156 Georg Storvik Øvre Velfjord Skytterlag Samlagsstevnet bane 326 (9)
1156 Kristoffer Øibakken Åsheim Skytterlag Kvalifisering mestermøte 326 (9)
1163 Marius Mastervik Drevja Skytterlag Samlagsstevnet bane 326 (8)
1163 Torgeir Nisja Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 326 (8)
1163 Olav Teigland Tysnes Skyttarlag Tysnesmesterskap Bane 326 (8)
1166 Ole Håkon Eidså Greipstad Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 326 (7)
1166 Torunn Galborgen Stranden Hadding Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 326 (7)
1166 Maren Husås Søndre Odalen Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 326 (7)
1166 Gunnar Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 326 (7)
1170 Sverre Sørum Bjoneroa Skytterlag Hjemme-LS 326 (6)
1170 Inger Johanne Haabet Bodø Østre Skytterlag Seriestevne 2 / Internstevne 2 326 (6)
1170 Anders Leknes Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Bane m/Lagsmestersk. 326 (6)
1170 Dag Hauger Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 326 (6)
1170 Eskil Aasen Wangen Vinstra Skytterlag Hjemme-LS 326 (6)
1175 Asle Helge Hundeide Hundeide Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 326 (5)
1175 Lars Emil Hoff Ramsund Skytterlag SM bane Ofoten 326 (5)
1177 Kristian Westvik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag Vigdarvoldstevnet 326 (3)
1177 Per Einar Lunde Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 326 (3)
1179 Clas Kjøl Kristiansund Skytterlag Hjemme LS Kristiansund 326 (0)
1180 Edgar Bjorøy Sartor Skyttarlag Banestemne Jondal (1. Mai-stemna) 325 (12)
1181 Vemund Hagaseth Fagernes Skytterlag FAGERNES STEVNET 325 (11)
1181 Øyvind Taugl Søndre Odalen Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 325 (11)
1183 Vidar Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme LS Rissa 325 (9)
1183 Torill Engevold Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 325 (9)
1183 Johny Andre Bertheau Sørum Skytterlag KM krets 1 Akershus 325 (9)
1186 Amund Wardberg Høiby Lismarken Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 325 (8)
1186 Trond Haugen Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 325 (8)
1188 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad Skyttarlag Agastemnet 325 (7)
1188 Eilen Hammer Nyengen Trøgstad Skytterlag Follocup Trøgstad - Aas 325 (7)
1190 Magnus Kårstad Gaular Skyttarlag HJEMME-LS 325 (6)
1190 Svein Buland Skjelstadmark Skytterlag Hjemme-LS bane 325 (6)
1190 Svend Svendli Storsteinnes Skytterlag NNM Bane 2021 325 (6)
1190 Trond Oldertrøen Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 325 (6)
1194 Ragnhild Maurstad Karasjok Skytterlag Åpent banestevne 1 325 (5)
1194 Ketil Sunde Rissa Skytterlag Baneåpning 325 (5)
1194 Bjørn Holmboe Sande Skytterlag Lagsmesterskap + Nils G . pokalen + vårpokalen 325 (5)
1197 Tore Lunsæter Fåset Skytterlag Samlagsstevnet Bane 325 (2)
1198 Jan Erik Leirnes Bergen Skytterlag Lagsmesterskap bane 325 (1)
1199 Erland Haugen Røros Skytterlag Samlagsstevnet Bane 325 (0)
1200 Oddbjørn Duaas Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 324 (10)
1201 Ronny Langhelle Bruvik Skyttarlag Hjemme-LS 324 (9)
1201 Alf Erik Røyrvik Hyen Skyttarlag Heime Ls 324 (9)
1201 Karoline Lien Løiten Skytterlag Hjemme-LS bane Løiten 324 (9)
1201 Ole Kristian Winterstø Stavanger Skytterlag Hjemme-LS bane Stavanger skytterlag 324 (9)
1205 Terje Holten Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 324 (8)
1205 Arne Hægestøyl Dølemo Skyttarlag Hjemme LS 324 (8)
1205 Henrik Husebø Kristiansen Fana Skyttarlag Hjemme-LS Bane 324 (8)
1205 John Ivar Johnsen Hitra Skytterlag Samlagsstevne bane 324 (8)
1205 Dagfinn Mehl Kvinnherad Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 324 (8)
1205 Sven Thoresen Ringerike Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 324 (8)
1205 Line Camilla Næss Styrvoll Skytterlag Hjemme-LS Styrvoll 324 (8)
1205 Øyvind Langø Øvre Velfjord Skytterlag Samlagsstevnet bane 324 (8)
1213 Karsten Birkeland Hyllestad Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2021 324 (7)
1213 Terje Ljostveit Sauda Skytterlag Saudastevnet 2021 324 (7)
1215 Torstein Halsli Nidaros Skytterlag Lagmesterskap 324 (5)
1215 Ingvar Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Bjøllånesstevnet 324 (5)
1217 Åmund Kolltveit Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2021 324 (4)
1217 Per Roar Lillemo Jølster Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 324 (4)
1219 John Arne Arvesen Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 324 (3)
1220 John Norum Lindesnes Skytterlag Lagmesterskap 2021 324 (0)
1221 Erlend Johnsen Hitra Skytterlag Samlagsstevne bane 323 (11)
1222 Reidar Kaastad Os Skyttarlag Samlagsstevne Bane 323 (10)
1222 Tine Heimstad Sande Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 323 (10)
1224 Torgeir Svergja Kvikne Skytterlag Hjemme-LS 323 (9)
1225 Styrk Lydvo Borstrondi Skyttarlag 5. Banekarusell 323 (8)
1225 Janne Frilund Kleive Skytterlag Samlagsstevnet bane Kleive 323 (8)
1225 Embret Ressem Malm Skytterlag Samlagsstevnet bane 323 (8)
1228 Terje Vestvik Beitstad Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 323 (7)
1228 Martin Troning Herfjord Skytterlag Lagsmesterskap bane 2021 323 (7)
1230 Per Inge Aakvik Aalesund Skyttarlag Jotunheimtreff Lesja 323 (6)
1230 Ole Petter Holm Birkenes Skytterlag Klubbmesterskap bane 323 (6)
1230 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Tuastemnet 2021 323 (6)
1233 Trond Lønberg Eidsberg Skytterlag Høststevnet Aas 2021 323 (5)
1233 Arild Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme LS Rissa 323 (5)
1233 Per Ivar Emanuelsen Tromsø Skytterlag BEWiSynbra stevnet 323 (5)
1236 Lene Sørheim Nilsen Asker Skytterlag Lagmesterskap 2021 - Bane 323 (3)
1236 Øyvind Orderud Enebakk Skytterlag Finale Follocup senior 323 (3)
1236 Vidar Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Henningstevnet 323 (3)
1239 Jo Inge Breisjøberget Åslia Skytterlag Åslia Skytterlag - Hjemme-LS 323 (2)
1240 Jon Arne Aaslie Åslia Skytterlag Åslia Skytterlag - Hjemme-LS 323 (1)
1241 Marius Fellingfors Grane Skytterlag A.M Loes pokal 2021 323 (0)
1242 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 322 (13)
1243 Odin Garli Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 322 (11)
1244 Ørjan Ure Os Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 322 (9)
1245 Rolf Morten Berg Hjelmen Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 322 (8)
1245 Lars Ivar Staurseth Hønsvik Kleive Skytterlag Samlagsstevnet bane Kleive 322 (8)
1245 Thea Rinde Oterkiil Mælum Skytterlag Drangedalstevnet bane 2021 322 (8)
1245 Kim Johnsen Spydeberg Skytterlag Pinsestevne Spydeberg - senior 322 (8)
1249 Stig Aase Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2021 322 (7)
1249 Asle Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Samlagstemne bane Søre Sunnmøre 2021 322 (7)
1251 Astri Espedal Velde Aas Skytterlag Treningsstevne 200m Aas & Co 322 (6)
1251 Nelia Johanne Kvarme Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 322 (6)
1251 Kjell Flesaker Fiskum Skytterlag Lågencup 2021 - Runde 3 - Styrvoll 322 (6)
1251 Leif Vigre Imenes Skytterlag Hjemme LS 322 (6)
1251 Jahn-Michael Myrvoll Syvde Skyttarlag Samlagstemne bane Søre Sunnmøre 2021 322 (6)
1256 Ingrid Øyan Singsås Skytterlag Hjemme LS Budal 322 (5)
1256 Espen Skaarer-Johansen Spydeberg Skytterlag Klubbmesterskap bane 322 (5)
1256 Dag Inge Østgård Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 322 (5)
1259 Louis Vold Vestvik Bømlo Skytterlag Bømlomeisterskap Bane 322 (4)
1259 Hallvard Bratseth Rissa Skytterlag Hjemme LS Rissa 322 (4)
1259 Nicholas Norgård Råde Skytterlag Uttaksstevne 322 (4)
1262 Tomas Eikeland Tysse Skyttarlag Hjemme-LS 322 (3)
1263 Nils Jakob Mella Alta Skytterlag Ungdom 100m/ Rambøllpokalen 3 322 (1)
1264 Per Stensland Bergen Nordre Skytterlag Dugleikspokalen Vår 2021 322 (0)
1264 Stig Tore Kvam Larvik Skytterlag Hjemme-LS - Larvik 322 (0)
1264 Harald Eri Skarpskytten Skytterlag Lagsmesterskap 322 (0)
1267 Jens Inge Blakstad Batnfjord Skytterlag Hjemme LS 2021 321 (14)
1268 Sander Thon Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 321 (9)
1268 Arnt Ingve Svela Klepp Skytterlag Gjesdalstevnet 2021 321 (9)
1270 Morten Hidle Bremnes Skytterlag Hjemme LS Bane 321 (8)
1271 Ørjar Eiken Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 321 (7)
1271 Julie Østgård Tynset Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 321 (7)
1271 Janne Tormodset Viksdalen Skyttarlag Dalestemnet 2021 321 (7)
1274 Erik Stølen Opdal og Midtbygden Skytterlag Hjemme-LS Oppdal 321 (6)
1275 Jan Tore Løkken Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 321 (5)
1275 Sten Egil Nystad Storfjord Skytterlag Hjemme-LS-Bane 321 (5)
1275 Torstein Dynna Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 321 (5)
1275 Olav Aaker Torsnes Skytterlag Kretsstevne bane 4.krets 321 (5)
1275 Jan Børge Isaksen Vaagakallen Skytterlag Lagmesterskap Bane 321 (5)
1280 Knut Ove Muldsvor Slagen Skytterlag Hjemme-LS 321 (4)
1280 Knut Inge Brænd Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 321 (4)
1282 Erik André Broe Skedsmo Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 320 (13)
1283 Inge Eriksen Bergen Skytterlag Intern serie 5 320 (11)
1284 Odd Birger Olsen Inderøy Skytterlag Hjemme-LS 320 (10)
1285 Inga Kvam Oslo Østre Skytterlag Onsdagsserie II 320 (9)
1286 Rune Jørgensen Beiarn Skytterlag NNM Bane 2021 320 (8)
1286 Svein Budal Budal Skytterlag Hjemme LS Budal 320 (8)
1286 Ingrid Moen Herfjord Skytterlag Lagsmesterskap bane 2021 320 (8)
1286 Magnus E. Bøthun Sogndal Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 320 (8)
1286 Per Øyvind Strøm Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 320 (8)
1291 Audun Myksvoll Sartor Skyttarlag Hjemme-LS 320 (6)
1292 Gunnar Vestvik Bømlo Skytterlag Bømlomeisterskap Bane 320 (5)
1292 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 320 (5)
1292 Siv Tone Rossevatn Forgard Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 320 (5)
1295 Ida Løseth Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Elitestevnet 320 (4)
1295 Stein-Erik Bergersen Gjerdrum Skytterlag Klubbmesterskap 100/200m 2021 320 (4)
1295 Aleksander Olsen Lie Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestevne, for inviterte lag 320 (4)
1298 Morten Dølhaug Reinertsen Alvdal Skytterlag Samlagsstevnet Bane 320 (2)
1298 Birger Pedersen Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 320 (2)
1298 Cecilie Muldsvor Slagen Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 320 (2)
1298 Inge Brigt Kvam Stavanger Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2021 320 (2)
1302 Ronny Vedå Aalesund Skyttarlag Lagsmesterskap bane 2021 320 (1)
1302 Åsne Kaasa Notodden Skytterlag Laguttak Notodden (Senior) 320 (1)
1304 Magnus Uthus Selbu Skytterlag RENÅPOKALEN 320 (0)
1305 Hege Ingrid Sydnes Blaker Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 319 (10)
1306 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger Skyttarlag Heime-LS Bane 319 (9)
1306 Endre Arntsen Løiten Skytterlag Hjemme-LS bane Løiten 319 (9)
1306 Bertil Aasheim Øvre Ogndal Skytterlag Samlagsstevnet bane 319 (9)
1309 Andor Nesse Trondenes Skytterlag Hjemme-LS 319 (8)
1310 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler Skytterlag Follocup 1. runde F/D - M/V 319 (7)
1310 Stig Foseid Aakre Seim Skyttarlag GRENSESTEVNET 2021 319 (7)
1310 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 319 (7)
1313 Guttorm Kvernmo Narvik Skytterlag Midtsommerstevne Light 319 (6)
1313 Erik Nyseter Opdal og Midtbygden Skytterlag Hjemme-LS Oppdal 319 (6)
1313 Andreas Nordby Sjøvik Søndre Odalen Skytterlag Hjemme LS 319 (6)
1313 Jan Atle Ree Time Skytterlag Banecupfinalen 319 (6)
1313 Judith Camilla Andersen Øvre Målselv Skytterlag Åpent banestevne Valnesfjord 319 (6)
1318 Odin A. Hellem Moss og Våler Skytterlag Follocup 1. runde F/D - M/V 319 (5)
1318 Arne Kuraas Røros Skytterlag Hjemme-LS 319 (5)
1320 Jostein Opsahl Gann Skytterlag Hafrsfjordstevnet 319 (4)
1321 Gro Anita Stepanenko Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 319 (3)
1321 Inga Lill Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 319 (3)
1323 Hans Ivar Hammerås Hølonda Skytterlag Hjemme LS Bane 319 (0)
1323 Are Alexander Wingård Rælingen Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 319 (0)
1325 Kenneth Rakkestad Søgne Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 318 (10)
1326 Elling Skogan Skogn Skytterlag Hjemme-LS Skogn 318 (9)
1326 Magne Ingolf Madsen Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 318 (9)
1328 Alex Blokzijl Jondal Skyttarlag LS på heimebane 318 (8)
1329 Frode Sivertsen Birkenes Skytterlag Klubbmesterskap bane 318 (7)
1329 Ingar Bentstuen Blaker Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 318 (7)
1329 Geir Stenvold Brekken/Aursund Skytterlag Lagsmesterskapet 318 (7)
1329 John Håvard Velo Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 318 (7)
1333 Bente Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 318 (5)
1334 Rolf Magne Hellevang Nordbygda og Rand Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 318 (4)
1334 Astrid Kristine Halvorsrud Øymark Skytterlag Klubbmesterskap 2021 318 (4)
1336 Karl-Emil Ramstad Frogn og Drøbak Skytterlag Finale Follocup senior 318 (0)
1336 Roy Erland Lindesnes Skytterlag Lagmesterskap 2021 318 (0)
1338 Bernt Kvamme Kirkenes Skytterlag Åpen bane 2/21 317 (8)
1338 Petter André Smukkestad Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 317 (8)
1340 Klavs Kjeldmand Holmestrand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Holmestrand bane 317 (7)
1340 Jakob Gleditsch Kråkstad og Ski Skytterlag Follocup senior 1.runde 317 (7)
1340 Terje Buseth Singsås Skytterlag Lagsmesterskap Bane 317 (7)
1343 Finn H. Andersen Melbo Skytterlag Samlagsmesterskap bane 317 (6)
1343 Arnt Erik Karlsen Wollum Søndre Odalen Skytterlag Hjemme LS 317 (6)
1345 Jostein Kjelvik Forr Skytterlag Bølareinstevnet 317 (5)
1346 Lars Jakobsen Fåberg Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 317 (4)
1346 Jonas Waggestad Slagen Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 317 (4)
1348 Abel Leander Sandvei Bodø Østre Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 317 (2)
1349 Ove Johan Dyrendahl Rissa Skytterlag Lagsmesterskap R/ER/J/V pokal 5 317 (1)
1350 Jo Kristian Bergum Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 316 (10)
1351 Vidar Øvereng Nordre Skage Skytterlag Hjemme-LS Overhalla 316 (9)
1351 John - Aage Hamnvik Skibotn Skytterlag Midtsommerstevne Light 316 (9)
1351 Jonas Kjone Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 316 (9)
1354 John Kjell Lien Fyresdal Skyttarlag Samlagstevne 316 (7)
1354 Sondre Svinstad Holum Skytterlag karusell Øvre Eiken 316 (7)
1356 Ruben Omland Kvinesdal Skytterlag Mittvekestevne 316 (6)
1356 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 316 (6)
1358 Knut Arne Almås Høylandet Skytterlag Samlagsstevnet 2021 316 (5)
1359 Olav Biørnstad Røvassdalen Skytterlag Lagmesterskap Bane 316 (4)
1359 Vidar Storesætre Tysnes Skyttarlag Samlagsstemnet bane 316 (4)
1361 Bernt Johansen Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 316 (3)
1361 Bjørn Magne Berg Styrvoll Skytterlag Lågencup 2021 - Runde 3 - Styrvoll 316 (3)
1361 Trond A Hansen Vaagakallen Skytterlag Sparebank`1 vandrepokal 316 (3)
1364 Svein Tore Kristoffersen Hammerfest Skytterlag Åpningspokalen 2021 315 (10)
1364 Kristian Hanasand Løveid Skytterlag Lagmesterskap bane 315 (10)
1366 Ole Martin Sten Drevja Skytterlag Samlagsstevnet bane 315 (9)
1367 Hogne Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Samlagstemne bane Søre Sunnmøre 2021 315 (8)
1368 Steinar Lund Folgefonn Skyttarlag Agastemnet 315 (7)
1369 Alf Kristian Alfsen Vegårshei Skytterlag 3.Ærespris Stevne 315 (6)
1370 Kristin Sve Bratseth Rissa Skytterlag Samlagsstevne bane 315 (5)
1370 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik Skyttarlag Samlagsstevne Bane 315 (5)
1372 Ola Skrivlien Venås Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 315 (4)
1373 Knut Åstrøm Dunderlandsdalen Skytterlag Lagmesterskap 315 (3)
1373 Kristoffer Vartdal Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 315 (3)
1373 Syver Kristiansen Lunner Skytterlag Høststevne 315 (3)
1376 Asbjørn Løddesøl Rise og Løddesøl Skytterlag Lagmesterskap 2021 315 (0)
1376 Ragnhild Bryhn Øyer/Dølen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 315 (0)
1378 Bjørn Grønås Våler Skytterlag Hjemme-LS 2021 314 (8)
1379 Kenneth Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 314 (7)
1380 Tor Eivind Gilje Bremnes Skytterlag Hjemme LS Bane 314 (6)
1380 Inge Myklebust Lørenskog Skytterlag Hjemme-LS 314 (6)
1380 Øyvind Lauritzen Sørskogbygda Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 314 (6)
1383 Atle Hartz Nilsen Søndre Modum Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 314 (5)
1384 Rune Hagen Tørdal Skytterlag Tørdalstevnet 2021 314 (4)
1385 Torbjørn Sirekrok Gjesdal Skytterlag Baneåpning Gjesdal 314 (3)
1386 Marius Hjellsand Høylandet Skytterlag Samlagsstevnet 2021 314 (2)
1387 Steinar Bolstad Fjordane Skyttarlag Lagsstemna bane 313 (9)
1387 Kari Fjellheim Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 2021 Sannidal 313 (9)
1389 Eirik Strøm Aas Skytterlag Follocup Trøgstad - Aas 313 (5)
1390 Håvard Moen Herfjord Skytterlag Hjemme-LS bane 313 (4)
1391 Julie Marie Ottesen Aas Skytterlag Follocup Trøgstad - Aas 313 (3)
1391 Hanne Ihleby Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 313 (3)
1391 Trygve Herskedal Syvde Skyttarlag VM-Cup 313 (3)
1394 Emma Helene Heiaas Kråkstad og Ski Skytterlag Follocup senior 1.runde 313 (1)
1395 Geir Magne Ryttervoll Brekken/Aursund Skytterlag Aursund/Tydals skytinga 313 (0)
1396 Maria Winsjansen Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Bane 312 (7)
1397 Trygve Sørbø Kvarme Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 312 (5)
1398 Ivar Baard Ertvaag Ertvågøy Skytterlag Skarphedinstevnet 2021 312 (4)
1399 Arnt Haugen Brekken/Aursund Skytterlag Lagsmesterskapet 312 (3)
1399 Dag Martin Mæland Bremnes Skytterlag Hjemme LS Bane 312 (3)
1401 Malin Lauvrak Dølemo Skyttarlag Samlagsstevne Aust-Agder 312 (1)
1402 Jostein Hammerås Hølonda Skytterlag Hjemme LS Bane 312 (0)
1403 Markus Solend Spydeberg Skytterlag Follocup senior 1.runde 311 (5)
1403 Hans D. Lockert Storfjord Skytterlag Midtsommerstevne Light 311 (5)
1405 Knut Arne Vespestad Bømlo Skytterlag Bømlomeisterskap Bane 311 (4)
1406 Jon Gultvedt Aas Skytterlag Treningsstevne 200m Aas & Co 311 (3)
1406 Amund Normann Saltdal Skytterlag Beiarstevnet 2021 311 (3)
1408 Yngve Larring Kråkstad og Ski Skytterlag Follocup senior 1.runde 310 (6)
1408 Thomas Munch-Olsen Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 310 (6)
1410 Mathias Bakk Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 310 (5)
1411 Håvard Tynes Sykkylven Skyttarlag Heime LS 2021 309 (9)
1412 Svein Yngve Hegland Grong Skytterlag Åpnings-stevnet 2021 309 (8)
1413 Ole Christian Lorentsen Bodø Østre Skytterlag NNM Bane 2021 309 (6)
1414 Olga Johanne Tamnes Brekken/Aursund Skytterlag Lagsmesterskapet 309 (5)
1414 Tuva Hugås Sulitjelma Skytterlag Beiarstevnet 2021 309 (5)
1416 Andreas Velo Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 309 (4)
1416 Jan Blådammen Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 309 (4)
1418 Dagfinn Strøm Beiarn Skytterlag Bjøllånesstevnet 309 (3)
1418 Lars Sverre Svendsgard Dovre og Dovreskog Skytterlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 309 (3)
1418 Ole Simen Eckhoff Gjermestad Egersund Skytterlag Hjemme LS Egersund Bane 309 (3)
1421 Bård Gåsbakk Hølonda Skytterlag Hjemme LS Bane 309 (0)
1422 Othilie Lunsæter Lonås Skytterlag Hjemme LS 308 (10)
1423 Bjarne Sveen Torpa Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 308 (4)
1424 Espen Foseid Aakre Seim Skyttarlag FC runde 2 Nordskogbygda 308 (3)
1425 Monika E. Villumstad Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 308 (2)
1426 Alf Eivind Sandbraaten Sørkedalen Skytterlag Samlagsstevnet bane Drammen 308 (1)
1427 Nikolai Bjørnsund Bardu Skytterlag Lagmesterskap 307 (2)
1428 Jens Ole Jensen Brønnøysund Skytterlag Lagsmesterskap 307 (0)
1428 Åshild Kvarekvål Voss Skyttarlag Heime LS Bane Voss 307 (0)
1430 Victoria Bråten Aarskog Grue Skytterlag Hjemme LS 2021 306 (5)
1431 Halvard K. Grythe Fyresdal Skyttarlag Samlagstevne 306 (3)
1432 Hans Jørgen Forfot By Skytterlag Lagsmesterskap 305 (5)
1432 Odd Charles Jensen Jøa Skytterlag Hjemme-LS Jøa 305 (5)
1434 Ina Myhre Vestre Toten Skytterlag Hjemme-LS_2021 305 (3)
1435 Terje Herfjord Fjellværøy Skytterlag Kretsmesterskap 305 (1)
1435 Sivert Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Beiarstevnet 2021 305 (1)
1437 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 304 (9)
1438 Anders Johnsen Eidskog Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 304 (6)
1439 Kjell Martin Jakobsen Kjøpsnes Skytterlag Hjemme-LS 304 (3)
1440 Simen Ek Brombach Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 303 (3)
1441 Kasper S. Reinsborg Selbu Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 302 (2)
1442 Ann Silje Vad Sigdal Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 301 (6)
1443 Vidar Lauvsland Øvrebø Skytterlag Hjemme LS 2021 Greipstad 301 (0)
1444 Ole Jacob Kristiansen Brønnøysund Skytterlag Hjemme-LS Brønnøy - bane 300 (5)
1445 Halvor Rolf Ajer Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2021 300 (4)
1446 Emma Flom-Jacobsen Fish Larvik Skytterlag Hjemme-LS - Larvik 300 (0)
1447 Odin Arnesen Nes/Hovind Skytterlag Hjemme-LS 299 (3)
1448 Tore Sigurd Fitjar Fitjar Skytterlag Hjemme-LS Fitjar Skyttarlag 299 (1)
1449 Torgrim Soleng Bardu Skytterlag Hjemme-LS 298 (2)
1450 Eivind Kvedalen Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 298 (1)
1451 Kristian Westvik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag Ola Five-stevnet 2021 296 (4)
1452 Terje Bronebakk Vennesla Skytterlag Hjemme LS 2021 Greipstad 295 (4)
1453 Frode Sæther Andenes Skytterlag NNM Bane 2021 294 (11)
1454 Arne Eikeland Bjerkreim Skytterlag Hjemme LS Bjerkreim 293 (1)
1455 Svein Abelsen Dunderlandsdalen Skytterlag Rana -Salten 292 (1)
1456 Edla Fiskum Harran Skytterlag Skytternes Mestermøte Kvalifisering 288 (1)
1457 Nils Flakke Tysnes Skyttarlag Tysnesmesterskap Bane 288 (0)
1458 Britt Helen Holtan Orkland Ytre Skytterlag KM-Org. Medaljen 285 (7)
1459 Magnus Lund Bodø Østre Skytterlag Organisasjonsmedaljen, 200m 285 (5)
1460 Kristoffer Valleraunet Namdalseid og Lyngen Skytterlag Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen skytterlag bane 284 (6)
1461 Mats Svartangen Sørum Skytterlag Hjemme-LS 284 (4)
1462 Kristian Larsen Søndre Odalen Skytterlag Hjemme LS 283 (4)
1463 Geir Bjerregaard Bardu Skytterlag Midtsommerstevne Light 282 (4)
1464 Robert Fredheim Røsvik Skytterlag Vårmønstring / AN1 281 (3)
1465 Anker Hopland Stadlandet Skyttarlag Lagsmesterskap 2021 281 (2)
1466 Bård Pedersen Bodø Østre Skytterlag Organisasjonsmedaljen, 200m 280 (9)
1467 Oddgeir Stokkevåg Stadlandet Skyttarlag Heime-LS Bane 280 (4)
1468 Ole Øystein Knudsen Skiptvet Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 280 (3)
1469 Jan Olav Hamremoen Hovin (gauldal) Skytterlag Hjemme-LS 2021 279 (0)
1470 Anita Eng Kjekshus Kolvereid Skytterlag Organisasjonsmedalje 2021, Kolvereid 277 (9)
1471 David Tysse Rustad Rælingen Skytterlag SM Stang og Medaljestevnet Akershus 2021 276 (2)
1472 Leif Engseth Aldersund Skytterlag Beiarstevnet 2021 274 (1)
1473 Inge Korsmo Bodø Østre Skytterlag Organisasjonsmedaljen, 200m 272 (4)
1474 Per-Kristian Olsen Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 266 (3)
1475 Odin Sandlie Mellingsæter Rælingen Skytterlag SM Stang og Medaljestevnet Akershus 2021 264 (5)
1476 Martin Hugubakken Nesseth Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 262 (1)
1477 Atle Berg Gjerpen Skytterlag Jentekruset 2021 249 (0)
1478 Magnus Riiber Denstad Rissa Skytterlag Knepokalen R/ER/J/V pokal 4 246 (11)
1479 Ronja Hammervold Surnadal Skytterlag Lagmesterskap Surnadal 246 (8)
1480 Oddbjørn Håstul Larvik Skytterlag Klubbmesterskap 245 (12)
1481 Roger nilsen Tynset Skytterlag FC runde 2 Trysil 242 (9)
1482 Erik Tobias Sletteland Lakselvdal Skytterlag Skytternes Mestermøte kvalik 4 240 (5)
1483 Erlend Ragnar Ekerholt Aas Skytterlag DUGLEIKSMERKE AAS 2021 240 (0)
1484 Gjermund Sørum Lier Skytterlag Samlagsstevnet bane Drammen 238 (0)
1485 Håvard Sørheim Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 29 236 (4)
1486 Vebjørn Berg Blaker Skytterlag Urskogstevnet 2021 235 (3)
1486 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag Banestemne Jondal (1. Mai-stemna) 235 (3)
1488 Trond Stensbøl Roverud Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 234 (8)
1489 Marianne Borgen Holla Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 234 (5)
1490 Rune Nyborg Holm Eidsvoll Verk Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 233 (6)
1491 Tom Knudsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Drangedalstevnet bane 2021 233 (4)
1492 Aamund Mundal Fjærland Skyttarlag Lagsmeistarskap 233 (0)
1493 Preben Øidne Grindølen Skytterlag Landsdelskretsstevne 232 (5)
1494 Jan Åge Gjerstad Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 232 (2)
1495 Martin Vangen Rissa Skytterlag Sverre Dyrendahls minnepokal 231 (9)
1496 Kjell Tore Skarmyr Dølemo Skyttarlag Drangedalstevnet bane 2021 231 (8)
1497 Fredrik Jensen Løiten Skytterlag Samlagsstevne Hedmark Bane 231 (2)
1498 Gard Eirik Seter Asker Skytterlag Samlagsstevnet bane Drammen 230 (0)
1499 Heidi Støa Kristiansen Asker Skytterlag Hjemme LS - Drammen skyttersamlag 229 (6)
1500 Ola Wærhaug Skedsmo Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 229 (4)
1501 Lars Erik Skullerud Viken (opland) Skytterlag Karusell 1 229 (0)
1502 Ove Røyrvik Hardanger Skyttarlag LM bane 2021 228 (8)
1503 Hanne Johansen Vikøren Gjøvik og Brusveen Skytterlag Gjøvikstevnet 2021 228 (4)
1503 Odd Morten Skogly Lindås Skyttarlag Hjemme-LS 228 (4)
1505 Jens Pettersen Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2021 227 (3)
1506 Bård Kaasen Kvænangen Skytterlag Lagsmesterskap bane 227 (0)
1507 Paul Magnar Haakenstad Lesja Skytterlag Hjemme-LS 226 (7)
1508 Kristian Fagernes Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 225 (5)
1509 Frank Egil Dahl Frosta Skytterlag Slutningsskyting 2021 Frosta SKL 225 (0)
1510 Ole Herland Hedrum Skytterlag Hollastevnet 2021 223 (3)
1510 Tom Kappelslåen Lesja Skytterlag Hjemme-LS 223 (3)
1512 Terje Lundebrekke Stadlandet Skyttarlag Lagsmesterskap 2021 222 (8)
1513 Jim Bakkelund Sande Skytterlag Krag/Mauserfatet 222 (2)
1513 Benny Erik Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 222 (2)
1515 Trond-Arthur Daniloff Langfjorddalen Skytterlag Hjemme LS 222 (1)
1516 Tove Marie Berg Blaker Skytterlag Hjemme-LS Blaker 221 (3)
1517 Bendik Lamo Grane Skytterlag Baneåpning 2021 221 (0)
1518 Janne Agnete Kristiansen Lånke Skytterlag Vårstevne 220 (4)
1519 Sindre Espedal Espedal Skytterlag Stein Mek. Verksted 219 (4)
1520 Torstein Dynna Lunner Skytterlag Høststevne 219 (2)
1521 Ole Petter Søderstrøm Meland Skyttarlag Hjemme LS 218 (6)
1522 Eivind Letto Storfjord Skytterlag Hjemme-LS-Bane 218 (5)
1523 Sigurd Folkestad Kronmo Skytterlag Trippelstevne Os 218 (4)
1524 Vegard Mytting Sørum Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 218 (1)
1525 Olav Måge Gjesdal Skytterlag Dugleiksmerket -1 217 (2)
1526 Bjørn Olav Breisjøberg Åslia Skytterlag Klubbmesterskap bane 217 (0)
1527 Tor Erik Kleppa Espedal Skytterlag Skyttarlagets vandrepokal 213 (3)
1528 Olav Mundal Fjærland Skyttarlag Lagsmeistarskap 211 (0)
1529 Roger Voll Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 210 (2)
1529 Anders Løbben Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 210 (2)
1531 Asgeir Svane Daniloff Langfjorddalen Skytterlag Hjemme LS 209 (1)
1532 Torgeir Mundal Fjærland Skyttarlag Lagsmeistarskap 206 (0)
1532 Anne Reiten Isfjorden og Åndalsnes Skytterlag Samlagsstevnet bane Kleive 206 (0)
1532 Trond Olsen Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 2021 Sannidal 206 (0)
1535 Tom Inge Espedal Espedal Skytterlag Stein Mek. Verksted 201 (2)
1535 Sondre Nytun Nergård Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 201 (2)
1537 Erik Vigen Ådal Skytterlag Ådalsmesterskap bane 2021 199 (1)
1538 Hans Nordgaard-Tveit Treungen Skyttarlag Samlagstevne 197 (2)
1539 David Birger Herberg Biri Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 196 (2)
1539 Geir Johansen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme-LS 196 (2)
1541 Ketil Amundsen Mo Skytterlag Rana -Salten 186 (1)
1542 Jens Erik Kleven Sveum Skude Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 180 (0)
1543 Kristian Kleppa Espedal Skytterlag Skyttarlagets vandrepokal 161 (0)
1544 Sigbjørn Nilsen Napp Skytterlag NY - Trofast pokalen 97 (0)
1545 Roald Johnsen Napp Skytterlag NY - Trofast pokalen 96 (0)
1546 Ben Helland Alteren Skytterlag Åpent stevne 1 mai 47 (1)