Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Samlagstevne, finfelt, kun ungdom under 20 år

Tilbake til oversikten

Arrangør: Aas Skytterlag Dato: 6. mars 2021

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Sunniva Frøne-Hauger Rekrutt 11-13 år Spydeberg 30/18 (1) 38/20 (1) 38/20 (1) NAMMO medalje 149 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/18 pl.: 1 premie: 149
Medalje NAMMO medalje Sum innledende + finale 38/20 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 38/20 pl.: 1 premie:
2 Emil Ottesen Rekrutt 11-13 år Aas 29/12 (2) 38/15 (2) 38/15 (2) Ungdomsmedalje 126 [+]
Total plassering 2 Innledende 29/12 pl.: 2 premie: 126
Medalje Ungdomsmedalje Sum innledende + finale 38/15 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 38/15 pl.: 2 premie:
3 Eirik Gleditsch Rekrutt 11-13 år Kråkstad og Ski 28/14 (3) 37/19 (3) 37/19 (3) Ungdomsmedalje 107 [+]
Total plassering 3 Innledende 28/14 pl.: 3 premie: 107
Medalje Ungdomsmedalje Sum innledende + finale 37/19 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 37/19 pl.: 3 premie:
5 Martine Øvrum Gaarder Rekrutt 11-13 år Aas 28/11 (4) 37/16 (5) 37/16 (5) 97 [+]
Total plassering 5 Innledende 28/11 pl.: 4 premie: 97
Medalje Sum innledende + finale 37/16 pl.: 5 premie:
Egne program Sum 37/16 pl.: 5 premie:
10 Theo Ottesen-Sørgaard Rekrutt 11-13 år Aas 27/16 (5) 27/16 (10) 27/16 (10) 83 [+]
Total plassering 10 Innledende 27/16 pl.: 5 premie: 83
Medalje Sum innledende + finale 27/16 pl.: 10 premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: 10 premie:
4 August Skulberg Rekrutt 11-13 år Spydeberg 27/12 (6) 37/17 (4) 37/17 (4) 74 [+]
Total plassering 4 Innledende 27/12 pl.: 6 premie: 74
Medalje Sum innledende + finale 37/17 pl.: 4 premie:
Egne program Sum 37/17 pl.: 4 premie:
6 Torkild Kvarme Rekrutt 11-13 år Aas 27/10 (7) 36/13 (6) 36/13 (6) 64 [+]
Total plassering 6 Innledende 27/10 pl.: 7 premie: 64
Medalje Sum innledende + finale 36/13 pl.: 6 premie:
Egne program Sum 36/13 pl.: 6 premie:
8 Magnus Strøm Rekrutt 11-13 år Aas 25/5 (8) 32/5 (8) 32/5 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 25/5 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale 32/5 pl.: 8 premie:
Egne program Sum 32/5 pl.: 8 premie:
9 Oliver Graarud Rekrutt 11-13 år Spydeberg 23/5 (9) 29/6 (9) 29/6 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 23/5 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale 29/6 pl.: 9 premie:
Egne program Sum 29/6 pl.: 9 premie:
12 Robin Lyshaug Rekrutt 11-13 år Aas 21/8 (10) 21/8 (12) 21/8 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 21/8 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale 21/8 pl.: 12 premie:
Egne program Sum 21/8 pl.: 12 premie:
7 Emil Anders Kråkenes Rekrutt 11-13 år Kråkstad og Ski 21/5 (11) 32/9 (7) 32/9 (7) 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 21/5 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale 32/9 pl.: 7 premie:
Egne program Sum 32/9 pl.: 7 premie:
13 Anton Orderud Rekrutt 11-13 år Trøgstad 18/4 (12) 18/4 (13) 18/4 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 18/4 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale 18/4 pl.: 13 premie:
Egne program Sum 18/4 pl.: 13 premie:
11 Kristoffer Stang Rekrutt 11-13 år Moss og Våler 16/6 (13) 22/9 (11) 22/9 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 16/6 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale 22/9 pl.: 11 premie:
Egne program Sum 22/9 pl.: 11 premie:
14 Sigrid Austreng Røysland Rekrutt 11-13 år Aas 6/0 (14) 8/1 (14) 8/1 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 6/0 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale 8/1 pl.: 14 premie:
Egne program Sum 8/1 pl.: 14 premie: