Samlagsstevnet Follo 2020

Arrangør: Frogn og Drøbak Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Øyvind Pettersen

Enebakk Skytterlag - NV (M)

2

Ivar Liseter

Kråkstad og Ski Skytterlag - V73 (M)

3

Torhild Liseter

Kråkstad og Ski Skytterlag - V65 (K)

4

Embla Garder

Frogn og Drøbak Skytterlag - ER (K)

5

Martin Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

6

Vegard Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

7

8

Christoffer Finstad

Frogn og Drøbak Skytterlag - EJ (M)

9

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

10

Andreas Gjetanger

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

11

Knut Emil Tollefsrød Kubberød

Frogn og Drøbak Skytterlag - R, Finkaliber (M)

12

Vetle Andreas Tollefsrød Kubberød

Frogn og Drøbak Skytterlag - ER (M)

09:45
Skive
1

Fredrik Lauritsen Andreassen

Frogn og Drøbak Skytterlag - ER (M)

2

Kristoffer Stang

Moss og Våler Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

Elin Jeanette Lauritsen

Moss og Våler Skytterlag - R, Finkaliber (K)

4

Thea Cecilie Stang

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

5

Balder H. Jensen

Moss og Våler Skytterlag - ER (M)

6

Helle Andrea Lystad Johansen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

7

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - ER (M)

8

Terje H. Jensen

Moss og Våler Skytterlag - NV (M)

9

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

10

Odin A. Hellem

Moss og Våler Skytterlag - EJ (M)

11

Per Arne Tollerud

Hobøl Skytterlag - V73 (M)

12

Emma Helene Heiaas

Kråkstad og Ski Skytterlag - ER (K)

10:30
Skive
1

Ludwig Persson

Kråkstad og Ski Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Odin Williksen Afdal

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

3

Mathilde Kindem Sundsaasen

Kråkstad og Ski Skytterlag - ER (K)

4

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - EJ (K)

5

Asbjørn Moen

Moss og Våler Skytterlag - NV (M)

6

Hans-Kristian Mørk

Skiptvet Skytterlag - V65 (M)

7

Kåre Thømt

Moss og Våler Skytterlag - V73 (M)

8

Jan-Erik Tveten Isaksen

Moss og Våler Skytterlag - V73 (M)

9

Inge Hoff

Moss og Våler Skytterlag - V65 (M)

10

Mari Finstad

Såner Skytterlag - NV (K)

11

Linus Braute Bakken

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

12

Ole Hougaard

Kråkstad og Ski Skytterlag - NV (M)

11:15
Skive
1

Steinar Walle

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

2

Terje Wennersgård

Frogn og Drøbak Skytterlag - V65 (M)

3

Knut Bingen

Trøgstad Skytterlag - V73 (M)

4

5

Kurt Arne Berglund

Frogn og Drøbak Skytterlag - V73 (M)

6

7

Rasmus Adamiak-Husby

Aas Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Torkild Kvarme

Aas Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Emil Ottesen

Aas Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

Martine Øvrum Gaarder

Aas Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

11

Magnus Strøm

Aas Skytterlag - R, Links, Finkaliber (M)

12

Julie Marie Ottesen

Aas Skytterlag - ER, Links, Finkaliber (K)

12:00
Skive
1

Anne-Lise Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - V73 (K)

2

Jon Arne Eie

Kråkstad Skytterlag - V73 (M)

3

Lucas Brosstad Særvoll

Skiptvet Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

4

Eirik Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - R (M)

5

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - J (K)

6

Martin Hauger

Spydeberg Skytterlag - V73 (M)

7

Liv Elin Kvarme

Aas Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

8

Bendik Adamiak-Husby

Aas Skytterlag - J (M)

9

Kristine Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

10

Henrik Eikås Edvardsen

Aas Skytterlag - J (M)

11

Jakob Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

12

12:45
Skive
1

2

Anders Mathias Wold Aamodt

Skiptvet Skytterlag - J, Finkaliber (M)

3

Svein Erik Strand Rødvik

Frogn og Drøbak Skytterlag - NV (M)

4

Erik Tobias Sæther

Frogn og Drøbak Skytterlag - ER (M)

5

6

7

8

Sindre Engeli Kanestrøm

Moss og Våler Skytterlag - EJ (M)

9

10

11

12

13:30
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

14:15
Skive
1

Ine A. Sørensen

Spydeberg Skytterlag - J, Finkaliber (K)

2

Kristian Ziemelle

Spydeberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

Storm Mørk Aspunvik

Spydeberg Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

4

5

6

7

8

Andreas Kure

Aas Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

9

10

11

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

12

Vetle Skaarer-Johansen

Spydeberg Skytterlag - J, Links (M)