Den Norske Skyttermedalje - Follo

Arrangør: Spydeberg Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Asbjørn Nygaard

Spydeberg Skytterlag - 4 (M)

2

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - J (M)

3

Kim Johnsen

Spydeberg Skytterlag - 4 (M)

4

Aleksander Johnsen

Spydeberg Skytterlag - 1, Links (M)

5

Linn Marie Johnsen

Spydeberg Skytterlag - 2 (K)

6

Simon Johannes Myhren

Spydeberg Skytterlag - 2 (M)

7

Inga Mørck

Kråkstad og Ski Skytterlag - 4 (K)

8

Kjetil Sundby

Enebakk Skytterlag - 5 (M)

9

Roar Sandås

Enebakk Skytterlag - 5 (M)

10

Henrik Sandås

Enebakk Skytterlag - 5 (M)

10:40
Skive
1

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V55 (M)

2

Astrid Berglund

Askim Skytterlag - V55 (K)

3

4

5

Marius Pung

Aas Skytterlag - EJ (M)

6

7

8

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - 4 (M)

9

10

Øyvind Pettersen

Enebakk Skytterlag - 1 (M)

11:20
Skive
1

Espen Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - 2 (M)

2

Rune Raknerud

Trøgstad Skytterlag - 5 (M)

3

Jakob Gleditsch

Kråkstad og Ski Skytterlag - J (M)

4

Amund Gultvedt

Aas Skytterlag - 4 (M)

5

Torfinn Gaustad

Trøgstad Skytterlag - V55 (M)

6

Glenn Tore S. Gaustad

Trøgstad Skytterlag - 5 (M)

7

Even Gultvedt

Aas Skytterlag - 5 (M)

8

Heidi Pedersen

Frogn og Drøbak Skytterlag - 3 (K)

9

Christoffer Finstad

Frogn og Drøbak Skytterlag - EJ (M)

10

Tore Finstad

Frogn og Drøbak Skytterlag - 2 (M)

12:00
Skive
1

Emma Helene Heiaas

Kråkstad og Ski Skytterlag - ER (K)

2

Hans Petter Nyengen

Trøgstad Skytterlag - 5 (M)

3

Karl Petter Elvestad

Trøgstad Skytterlag - 2 (M)

4

Bjørn A. Bylterud

Enebakk Skytterlag - 5 (M)

5

Erlend Heiaas

Kråkstad og Ski Skytterlag - 5 (M)

6

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - EJ (K)

7

Jan Håkon Hensel

Frogn og Drøbak Skytterlag - V55 (M)

8

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

9

Silje Jeanett Holter

Moss og Våler Skytterlag - 5 (K)

10

Gard Heiaas

Kråkstad og Ski Skytterlag - 2 (M)

12:40
Skive
1

Vegard Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

2

Sverre Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - 4 (M)

3

Martin Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

4

Monica Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - 5 (K)

5

Kirsten Aaslund

Frogn og Drøbak Skytterlag - 4 (K)

6

Bjørnar C. S. Galby

Frogn og Drøbak Skytterlag - 3 (M)

7

Halvor Mørck

Kråkstad og Ski Skytterlag - 4 (M)

8

Kari Mørck

Kråkstad og Ski Skytterlag - 5 (K)

9

Simen Finstad

Såner Skytterlag - 5 (M)

10

Lindy Merete Hansen

Spydeberg Skytterlag - 4 (K)