Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater Hjemme-LS 2020

Her finner du alle resultatene fra Hjemme-LS 2020.

Mangler det resultater? Ta umiddelbart kontakt på mail.

Obs: Pga kapasitetsproblemer på serveren er fristen for å registere resultater utsatt til onsdag 12.8 kl 10:00. 

Merk: I klasser som i følge Skytterboka kun skyter 25-skudd er det listene som viser 25-skudd som er gjeldende selv om man får opp lister for 35-skudd. Dette gjelder klasse 1, NV, NU, Kikkertklassen (JEG), Åpen, AG3 og HK416.

Rank Skyttere Skytterlag Stevne Totalt *
1 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme-LS >bane 348 (18)
2 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS Frogn og Drøbak 346 (15)
2 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 346 (15)
4 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 346 (13)
5 Roger Nilsen Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 344 (19)
6 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag Hjemme LS 344 (12)
7 Kristian Westum Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 344 (9)
8 Odd Sverre Håkenstad Lesja Skytterlag Hjemme-LS 343 (15)
9 Einar Tunheim Hå Skytterlag Hjemme-LS 343 (13)
10 Lars Bugge Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS Frogn og Drøbak 343 (12)
11 Arild Brodahl Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 342 (20)
12 Kristian Andersen Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS bane Øvre Ogndal 342 (16)
13 Johanna Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme - LS Bane 342 (14)
14 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag Hjemme-LS 342 (10)
15 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag Hjemme LS Froland 342 (9)
15 Line Rødland Klepp Skytterlag Hjemme LS - Bane 342 (9)
17 Thomas Baar Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 341 (14)
18 Geir Omslandseter Porsgrunds Skytterlag Hjemme Ls Porsgrunds 341 (13)
19 Jøran Nordhuus Brønnøysund Skytterlag Hjemme-LS Brønnøy - bane 341 (12)
20 June Emilie Åsenden Vinstra Skytterlag Hjemme-LS 341 (9)
21 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 340 (15)
22 Ole Bjarne Hovland Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS 2021 340 (13)
23 Espen Glosli Degernes Skytterlag Hjemme-LS >bane 340 (11)
23 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS Frogn og Drøbak 340 (11)
23 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Hjemme LS - Bane 340 (11)
26 Gunnar Bråten Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal/Folldal 340 (0)
27 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 339 (15)
28 Anders Edvin Gusdal Imenes Skytterlag Hjemme LS 339 (12)
29 Tore Rødland Klepp Skytterlag Hjemme LS - Bane 339 (11)
30 Anders Hunstad Sigdal Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 339 (10)
31 Tore Egil Halse Halsa (Nordmør) Skytterlag Hjemme-LS Halsa 339 (9)
31 Nikolas Omland Hå Skytterlag Hjemme-LS 339 (9)
31 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten Skytterlag Hjemme-LS 339 (9)
34 Bjørnar Ulvik Frosta Skytterlag Hjemme LS Frosta og Aasen 339 (7)
35 Martin Strypet Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal/Folldal 339 (0)
36 Sindre Tunheim Imenes Skytterlag Hjemme LS 338 (15)
37 Magne Øvrebø Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 338 (10)
38 Bernt Tore Inderøy Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 338 (6)
39 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag Hjemme LS Mandal og Holum 338 (5)
40 Sven By Herfjord Skytterlag Hjemme-LS bane 337 (12)
41 Torinn Eiken Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 337 (11)
42 Bjørn Lieng Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 337 (10)
43 Bendik Giskås Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS bane Øvre Ogndal 337 (7)
44 Vanja Eirin Ramstad Degernes Skytterlag Hjemme-LS >bane 336 (15)
45 Yngve Natvik Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS 2021 336 (14)
46 Alvilde Røiseland Lie Holum Skytterlag Hjemme LS Mandal og Holum 336 (13)
46 Marie Alme Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme - LS Bane 336 (13)
48 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 336 (12)
49 Britt Nesteby Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 336 (10)
50 Geir Lie Holum Skytterlag Hjemme LS Mandal og Holum 336 (8)
51 Kine Otnes Haugen Valsøyfjord Skytterlag Hjemme-LS Halsa 335 (18)
52 Karl Haslestad Ugland Skytterlag Hjemme LS Froland 335 (15)
53 Ben Magne Stokland Stadlandet Skyttarlag Heime-LS Bane 335 (9)
54 Adrian Aasegaard Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 334 (13)
55 Roger Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Hjemme - LS Bane 334 (12)
56 Helene Storenes Imenes Skytterlag Hjemme LS 334 (10)
57 Espen Stubstad Mandal Skytterlag Hjemme LS Mandal og Holum 334 (8)
58 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag Hjemme-LS 334 (6)
59 Ingvar Brohaug Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal/Folldal 334 (0)
59 Jørn Strypet Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal/Folldal 334 (0)
59 Kjell Anders Vikan Botnan Skytterlag Hjemme LS 334 (0)
62 Regine Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Hjemme - LS Bane 333 (10)
62 Øystein Rønningen Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 333 (10)
64 Jan Ove Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme - LS Bane 333 (8)
65 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 333 (7)
66 Børge Vatnedal Holum Skytterlag Hjemme LS Mandal og Holum 332 (13)
66 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma Skytterlag Hjemme-LS 332 (13)
68 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 332 (12)
68 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 332 (12)
68 Kurt Eirik Bekkevold Sørum Skytterlag Hjemme-LS 332 (12)
71 Tor Henning Post Ugland Skytterlag Hjemme LS Froland 332 (11)
72 Stig Andrè Rødland Klepp Skytterlag Hjemme LS - Bane 332 (9)
73 Per Erik Oldertrøen Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 332 (7)
74 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS Frogn og Drøbak 331 (15)
75 Morten Kyllo Frosta Skytterlag Hjemme LS Frosta og Aasen 331 (11)
76 Marit Hefte Hallingskarvet Skytterlag Hjemme-LS Hallingskarvet 331 (9)
77 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag Hjemme-LS 331 (7)
78 Arne Blix Herfjord Skytterlag Hjemme-LS bane 330 (14)
79 Frank Bilstad Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS bane Øvre Ogndal 330 (12)
80 Hanna Hunstad Sigdal Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 330 (5)
81 Roy Cato Hopland Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme - LS Bane 329 (12)
82 Torbjørn Berntsen Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 329 (8)
83 Anders Dyrnes Smøla Skytterlag Hjemme-LS 328 (7)
84 Øystein Matre Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 327 (12)
85 Kåre Storenes Imenes Skytterlag Hjemme LS 327 (7)
86 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag Hjemme LS 327 (5)
87 Hans Andre Tandberg Søndre Modum Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 326 (7)
88 Morten Eken Søndre Modum Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 326 (6)
88 Eskil Aasen Wangen Vinstra Skytterlag Hjemme-LS 326 (6)
90 Arild Valand Mandal Skytterlag Hjemme LS Mandal og Holum 325 (10)
91 Geir Lunde Klepp Skytterlag Hjemme LS - Bane 325 (8)
92 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS Frogn og Drøbak 325 (6)
92 Øyvind Guggedal Klepp Skytterlag Hjemme LS - Bane 325 (6)
92 Sigbjørn Hopmark Smøla Skytterlag Hjemme-LS 325 (6)
92 Trond Oldertrøen Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 325 (6)
96 Anne Marte Morstøl Vinstra Skytterlag Hjemme-LS 324 (11)
97 Jakob Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme - LS Bane 324 (8)
97 Atle Bakken Vågå Skytterlag Hjemme-LS 324 (8)
99 Bjørn Atle Brendjord Lesja Skytterlag Hjemme-LS 323 (8)
100 Ørjan Metveit Imenes Skytterlag Hjemme LS 322 (8)
101 Leif Vigre Imenes Skytterlag Hjemme LS 322 (6)
102 Dag Inge Østgård Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 322 (5)
103 Ørjar Eiken Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 321 (7)
104 Morten Lunde Klepp Skytterlag Hjemme LS - Bane 321 (5)
105 Georg Storvik Øvre Velfjord Skytterlag Hjemme-LS Brønnøy - bane 320 (8)
106 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme - LS Bane 320 (5)
107 Iva Hidemstrædet Vågå Skytterlag Hjemme-LS 319 (2)
108 Elling Skogan Skogn Skytterlag Hjemme-LS Skogn 318 (9)
109 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS Frogn og Drøbak 316 (8)
110 Atle Hartz Nilsen Søndre Modum Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 314 (5)
111 Håvard Moen Herfjord Skytterlag Hjemme-LS bane 313 (4)
112 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 304 (9)
113 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag Hjemme LS 303 (7)
114 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma Skytterlag Hjemme-LS 302 (4)
115 Ann Silje Vad Sigdal Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 301 (6)
116 Ole Jacob Kristiansen Brønnøysund Skytterlag Hjemme-LS Brønnøy - bane 300 (5)
116 Vidar Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS bane Øvre Ogndal 300 (5)
118 Mats Svartangen Sørum Skytterlag Hjemme-LS 284 (4)
119 Oddgeir Stokkevåg Stadlandet Skyttarlag Heime-LS Bane 280 (4)
120 Martin Hugubakken Nesseth Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 262 (1)
121 Øyvind Langø Øvre Velfjord Skytterlag Hjemme-LS Brønnøy - bane 234 (3)
122 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag Hjemme- LS 233 (3)
123 Paul Magnar Haakenstad Lesja Skytterlag Hjemme-LS 226 (7)
124 Tom Kappelslåen Lesja Skytterlag Hjemme-LS 223 (3)
125 Lars Jakobsen Fåberg Skytterlag Hjemme-LS 222 (4)
126 Bertil Aasheim Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS bane Øvre Ogndal 208 (1)
127 Jens Ole Jensen Brønnøysund Skytterlag Hjemme-LS Brønnøy - bane 204 (1)