Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Vest-Finnmark Skyttersamlag

Vest-Finnmark Skyttersamlag
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10846 Alta Conny J. Karlsen 94989693 E-post
10851 Duottar Bahcinsearvi Skytterlag/Viddas Alf Kristian Eriksen 90146338 E-post
10847 Halkavarre Bjørnar Pedersen 91766940 E-post
10853 Hammerfest Anita Tormodset 97522433 E-post
2321636 Havøysund E-post
10848 Honningsvåg Ronald Haugen 90866625 E-post
10849 Karasjok Ragnhild Maurstad 46966544 E-post
10850 Kautokeino Hans Isak Olsen 48055887 E-post
10852 Kvalsund og Omegn Helen Kristin Sletten 91309542 E-post
10855 Masi E-post
10854 Porsanger Olaf Olli 91774189 E-post
2641686 Tverrelvdalen Odd Iver Sara 41661621 E-post
2446466 Garnisonen i Porsanger Tony Holt 47389507 E-post
11007 Heimevernets befalskole
11004 Hv-17 Finnmark Jørn Arve Vedhugnes 91694484 E-post
10985 NROF Vest-Finnmark E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
6. mai 2021 Ungdom 100m/Rambøllpokalen 1 Resultater (13)
5. mai 2021 Nammo-Cup felt Resultater (10)
29. april 2021 Lagsmesterskap Felt Resultater (16)
28. april 2021 Lagmesterskap Resultater (21)
22. april 2021 Felt/Finfelt Resultater (12)
21. april 2021 Klassepokal Resultater (15)
15. april 2021 Felt/Finfelt Resultater (12)
14. april 2021 Premieskyting KUN under 20år! Resultater (9)
8. april 2021 Felt/Finfelt Resultater (10)
24. mars 2021 Nammo-cup 3 Hammerfest skytterlag Resultater (10)
24. mars 2021 Premieskyting Resultater (7)
23. mars 2021 Ungdomstrening/Nammocup 3 Resultater (7)
17. mars 2021 Premieskyting Resultater (3)
17 - torsdag 18. mars 2021 Nammo-cup 2 Hammerfest skytterlag Resultater (8)
16. mars 2021 Ungdomstrening/Nammocup 2 Resultater (7)
10. mars 2021 Nammo-cup 1 Hammerfest Resultater (8)
10. mars 2021 Premieskyting Resultater (3)
9. mars 2021 Ungdomstrening/Nammocup 1 Resultater (9)
3. mars 2021 Premieskyting Resultater (15)
2. mars 2021 Ungdomstrening Resultater (6)
25. februar 2021 HeliTeam-Cup 8 Resultater (6)
24. februar 2021 Premieskyting 7 runde Heliteam Resultater (9)
24 - fredag 26. februar 2021 Heliteam 8 Resultater (7)
23. februar 2021 Ungdomstrening/HeliTeam-Cup 7 Resultater (8)
18. februar 2021 HeliTeamCup 6 Resultater (5)
18. februar 2021 HeliTeamCup 6 Resultater (4)
17. februar 2021 Premieskyting + Heliteam 5 Resultater (13)
16. februar 2021 Ungdomstrening/HeliTeam-Cup 5 Resultater (7)
10. februar 2021 Premieskyting KUN under 20år! Resultater (10)
9 - torsdag 11. februar 2021 Ungdomstrening Resultater (4)
3. februar 2021 Premieskyting KUN under 20år! Resultater (8)
2. februar 2021 Ungdomstrening Resultater (6)
27. januar 2021 Premieskyting KUN under 20år! Resultater (9)
26. januar 2021 Ungdomstrening Resultater (4)
20. januar 2021 Premieskyting KUN under 20 år! Resultater (7)
17. desember 2020 Juleskyting/Premieskyting/Heli-Team Cup IV Resultater (13)
16. desember 2020 Premieskyting Resultater (21)
15. desember 2020 Juleskyting Resultater (10)
10. desember 2020 Premieskyting/Heli-team Cup III Resultater (10)
9. desember 2020 Premieskyting Resultater (21)
8. desember 2020 Ungdomstrening Resultater (8)
3. desember 2020 Premieskyting/Heli-team Cup II Resultater (11)
2. desember 2020 Premieskyting Resultater (27)
1. desember 2020 Ungdomstrening Resultater (7)
26. november 2020 Premieskyting/Heli-team Cup I Resultater (9)
25. november 2020 Premieskyting Resultater (24)
24. november 2020 Ungdomstrening Resultater (7)
20. november 2020 30-skudd stå Resultater (5)
19. november 2020 Premieskyting Resultater (8)
18. november 2020 Premieskyting Resultater (21)
12. november 2020 Premieskyting Resultater (8)
11. november 2020 Premieskyting Resultater (23)
10. november 2020 Ungdomstrening Resultater (7)
5. november 2020 Premieskyting Resultater (11)
4. november 2020 Premieskyting Resultater (19)
3. november 2020 Ungdomstrening Resultater (9)
30 - lørdag 31. oktober 2020 SM 15m 2020 Resultater (33)
30 - lørdag 31. oktober 2020 Helgekosen 2020 Resultater (33)
29. oktober 2020 Lagmesterskap 15m Resultater (23)
28. oktober 2020 Premieskyting, runde 2 hjemmebanecupen Resultater (13)
27. oktober 2020 Ungdomstrening/Lagmesterskap Resultater (10)
22. oktober 2020 Premieskyting Resultater (6)
21. oktober 2020 Premieskyting, runde 1 hjemmebanecupen Resultater (20)
20. oktober 2020 Ungdomstrening Resultater (7)
15. oktober 2020 Premieskyting Resultater (11)
14. oktober 2020 Premieskyting Resultater (16)
13. oktober 2020 Ungdomstrening Resultater (8)
8. oktober 2020 Premieskyting Resultater (8)
30. september 2020 Premieskyting Resultater (9)
22. september 2020 Skyteskole 2020 Resultater (6)
3. september 2020 Premieskyting/Ungdom 100m Resultater (11)
27. august 2020 Lagmesterskap Resultater (22)
26. august 2020 Høstpokalen Resultater (19)
25. august 2020 Dugleik 200m Resultater (4)
23. august 2020 Den Norske Skyttermedalje Resultater (17)
23. august 2020 Enkeltmannspokalen Resultater (30)
22. august 2020 Samlagsmesterskap bane Resultater (36)
20. august 2020 Ungdom 100m/Rambøllpokalen 5 Resultater (13)
19. august 2020 Lagmesterskap Bane 2020 Resultater (20)
16. august 2020 Åpent banestevne Resultater (46)
15. august 2020 SM-felt, stang og felthurtig Resultater (44)
13. august 2020 Ungdom 100m/Rambøllpokalen 4 Resultater (15)
12. august 2020 Engstadpokalen 2020 Resultater (5)
12. august 2020 Klassepokal UTE 2020 Resultater (13)
11. august 2020 Hjemme LS Resultater (17)
9. august 2020 FINNMARKSMESTERSKAP 2020 Resultater (38)
8. august 2020 KM Felt Nordre krets 2020 Resultater (38)
6. august 2020 Hjemme-LS/Grunnlagspokalen 3 Resultater (17)
6. august 2020 HJEMME LS 2020 Resultater (6)
4 - onsdag 5. august 2020 Konkurranseskyting/dugleik Resultater (8)
12. juli 2020 Sommerstevne I Resultater (36)
12. juli 2020 Sommerstevne II Resultater (35)
11. juli 2020 Sommerskyting I Resultater (37)
11. juli 2020 Sommerskyting II Resultater (36)
2. juli 2020 Dugleiksmerket Resultater (16)
25. juni 2020 Ungdom 100m/Rambøllpokalen 3 Resultater (9)
22 - tirsdag 23. juni 2020 Lagmesterskap Felt, stang og felthurtig 2020 Resultater (18)
21. juni 2020 Snøhvitstevnet Bane Resultater (37)
19 - lørdag 20. juni 2020 SM Vinterfelt / Snøhvitstevnet felt Resultater (39)
18. juni 2020 Ungdom 100m/Grunnlagspokalen 2 Resultater (13)
13. juni 2020 Kleven jakt & fiskekarusellen 5 Resultater (30)
13. juni 2020 Kleven jakt & fiskekarusellen 6 Resultater (31)
12 - søndag 14. juni 2020 Kleven jakt & fiskekarusellen 7 Resultater (29)
12 - søndag 14. juni 2020 Kleven jakt & fiskekarusellen 8 Resultater (28)
11. juni 2020 Ungdom 100m/Rambøllpokalen 2 Resultater (8)
10. juni 2020 Dugleiksmerke Resultater (16)
7. juni 2020 Kleven jakt & fiskekarusellen 3 Resultater (32)
7. juni 2020 Kleven jakt & fiskekarusellen 4 Resultater (31)
6. juni 2020 Kleven jakt & fiskekarusellen 1 Resultater (31)
6. juni 2020 Kleven jakt & fiskekarusellen 2 Resultater (31)
4. juni 2020 Ungdom 100m/Grunnlagspokalen 1 Resultater (17)
3. juni 2020 Feltveska og Kaffekruset 2020 Resultater (14)
3. juni 2020 Skatvedtpokalen 2020 Resultater (5)
28. mai 2020 Ungdom 100m/Rambøllpokalen 1 Resultater (13)
27. mai 2020 Åpningspokalen 2020 Resultater (13)
20. mai 2020 Lagmesterskap Felt Resultater (18)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Arnulf Losvar
Samlagets adresse
v/ Arnulf Losvar
Romsdalveien 9
9517 ALTA
Mobil
908 34 372
Bankkonto (drift)
49010718758
Org. nr
911592533