Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Nordmør Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10394 Aspøy og Straumsnes Jørn Hals 900 15 292 E-post
10398 Batnfjord Mads Larsen Aspås 98434368 E-post
10399 Bæverdalen Ragnhild Øie 48100211 E-post
10400 Eide og Naas Olav Nogva 93602050 E-post
10401 Ertvågøy E-post
10403 Fredø Oddbjørn Reiten 95217759 E-post
10404 Halsa (Nordmør) Tore Egil Halse 99270191 E-post
10405 Hjelmen Rolf Morten Berg 97190209 E-post
10406 Hov Jon Arne Evensen 91862509 E-post
10422 Jordalsgrend og Øksendal Anders Lervik 90868221 E-post
10407 Kristiansund Øyvind Ambros Sollid 94793297 E-post
10408 Kvernes Arnfinn Gustad 90550919 E-post
10409 Lomundal Hilde Staveli Solli 97112427 E-post
10410 Meisingset E-post
10411 Reinsfjell Kjell Dahl 934 10 889 E-post
10412 Rindal Even Langli 90948699 E-post
10413 Rindalsskogen Ole Holten Holten Røen 48137094 E-post
10397 Smøla Odd Tyrhaug 91186771 E-post
10414 Sunndal Arnfinn Kamsvåg 901 17 942 E-post
10415 Surnadal Hanne Waag 95081828 E-post
10416 Søya og Todalen Håvard Halset 40233465 E-post
10418 Tustna Geir Christian Smerud 99235145 E-post
10417 Valsøyfjord Bjørn Haugen 91543767 E-post
10420 Øvre Surnadal Alf Strand 90260361 E-post
10421 Ålvundfjord og Ålvundeid Ole Hunnes 41219018 E-post
10395 Årvågsfjord Gunnar Hjelen 907 52 254 E-post
10966 NROF Nordmøre E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
5 - mandag 10. mai 2021 Nammo-cup felt Surnadal Resultater (11)
24. april 2021 Lagmesterskap felt 2021 Resultater (18)
24. april 2021 Feltstevne Surnadal+ungdomsstevne Resultater (21)
10. april 2021 Feltstevne for ungdom Resultater (13)
25. mars 2021 Nammo-cup 3 Eide og Naas Resultater (3)
24. mars 2021 Nammo-cup 3 Surnadal Resultater (14)
24. mars 2021 Nammo cup 3 Resultater (14)
23. mars 2021 Nammo - Cup 3 Smøla Resultater (7)
22 - torsdag 25. mars 2021 Nammo-cup Runde 3 Hjelmen Skytterlag Resultater (4)
21. mars 2021 Nammo-cup runde 2 Hjelmen Skytterlag Resultater (3)
18. mars 2021 Nammo-cup 2 Eide og Naas Resultater (3)
17. mars 2021 Namo Cup 2 Kristiansund Resultater (15)
17. mars 2021 Nammo-cup 2 Surnadal uke 11 Resultater (12)
16 - fredag 19. mars 2021 Nammo cup 2 Smøla Resultater (5)
11. mars 2021 Nammo-cup 1 Eide og Naas Resultater (3)
10. mars 2021 Nammo-cup 1 Surnadal uke 10 Resultater (12)
10. mars 2021 Namo Cup 1 Kristiansund Resultater (15)
11. februar 2021 Ungdom 2 Resultater (4)
28. januar 2021 Ungdom 1 Resultater (4)
17. desember 2020 Julestevne Resultater (8)
15. desember 2020 Veteran 15.12 Resultater (4)
13. desember 2020 Internt 15m Ålesund Resultater (1)
10. desember 2020 Nordmøre open finale Resultater (7)
7 - lørdag 12. desember 2020 Finale i Nordmør Open 2020 Resultater (120)
3. desember 2020 Intern 15m Stranda Resultater (1)
1. desember 2020 Veteran 1,12 Resultater (4)
26. november 2020 Nordmøre 5.runde Resultater (4)
22. november 2020 Omvendtstevne Resultater (11)
19. november 2020 Nordmøre open runde 4 Resultater (7)
12. november 2020 Nordmøre open 3.runde Resultater (11)
5. november 2020 Nordmøre open 2.runde Resultater (9)
3. november 2020 Veteran 03112020 Resultater (6)
1. november 2020 Åpent stevne 15m Resultater (28)
27 - torsdag 29. oktober 2020 Nordmøre open 1.runde Resultater (11)
24 - søndag 25. oktober 2020 Åpent stevne 15m Resultater (73)
20. oktober 2020 Veteran 20.10 Resultater (5)
6. oktober 2020 Veteran 06102020 Resultater (3)
1. september 2020 Kaptein John Brun/Sørsmølapokalen 100 meter Resultater (4)
30. august 2020 Dugleiksmerke 2020 Resultater (14)
29. august 2020 Lagmesterskap Bane Resultater (7)
26. august 2020 Lagmesterskap Resultater (10)
26. august 2020 Organisasjonsmedaljen 2020 Resultater (5)
26 - torsdag 3. september 2020 Dugleikmerke Resultater (9)
21. august 2020 Organisasjonsmedalje Resultater (3)
21 - søndag 23. august 2020 Samlagsstevne Nordmør Resultater (123)
18. august 2020 Smøla Mesterskap Finfelt 2020 Resultater (6)
18. august 2020 Lagmesterskap bane 2020 Resultater (8)
18. august 2020 Dugleiksmerke 2020 Resultater (8)
16. august 2020 Lagmesterskap bane Resultater (7)
15. august 2020 Lagsmesterskap felt Resultater (12)
14. august 2020 Smøla Mesterskap Grovfelt 2020 Resultater (7)
14. august 2020 Dugleiksmerke/Kommastevne Resultater (14)
11. august 2020 Hjemme-LS Valsøyfjord skytterlag Resultater (3)
11. august 2020 Dugleiksmerke 2020 Resultater (5)
9. august 2020 Samlagsstevne Nordmør 2020 Resultater (78)
7. august 2020 Hjemme LS Resultater (8)
7. august 2020 Hjemme LS Reinsfjell Resultater (19)
7. august 2020 Lagmesterskap bane 2020 Resultater (8)
6. august 2020 Hjemme-LS Resultater (8)
6. august 2020 Hjemme-LS Resultater (12)
5. august 2020 Hjemme-LS og lagmesterskap Resultater (9)
5 - torsdag 6. august 2020 Hjemebane LS Resultater (9)
5 - mandag 10. august 2020 Hjemme-LS Resultater (29)
4. august 2020 Hjemme-LS Resultater (5)
4. august 2020 Hjemme LS Aspøy og Straumsnes Resultater (13)
2. august 2020 Hjemme - LS Resultater (10)
2. august 2020 Auremesterskap bane 2020 Resultater (9)
1. august 2020 Hjemme-LS Resultater (17)
1. august 2020 Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting Resultater (20)
1. august 2020 Lagmesterskap bane 2020 Resultater (6)
1 - tirsdag 11. august 2020 Hjemme-LS Hjelmen Resultater (11)
28. juli 2020 Dugleiksmerket 1. Runde Resultater (1)
25 - søndag 26. juli 2020 Skarphedinstevnet 2020 Resultater (76)
25 - søndag 26. juli 2020 Årvågsfjordstevnet bane 2020 Resultater (84)
17 - lørdag 18. juli 2020 TRIPPELSTEVNE HEIM--Halsa stevnet Resultater (121)
17 - lørdag 18. juli 2020 TRIPPELSTEVNE HEIM / Magne Strands Minnestevne 2020 Resultater (119)
15. juli 2020 Melbystevnet Resultater (23)
9. juli 2020 Aspirant stevne Resultater (4)
9. juli 2020 Organisasjonsmedaljen Resultater (3)
4 - søndag 5. juli 2020 Surnadalsstevnet Resultater (104)
4 - søndag 5. juli 2020 Bæverdalsstevnet Resultater (96)
2 - torsdag 9. juli 2020 Dugleiksmerke Resultater (7)
30. juni 2020 Smøla Mesterskap 100m Resultater (8)
27. juni 2020 Feltkarusellstevne Resultater (37)
27. juni 2020 Lagmesterskap felt 2020 Resultater (21)
20. juni 2020 Lagmesterskap felt Resultater (4)
17. juni 2020 Smøla Mesterskap 200M Resultater (8)
14. juni 2020 Klasse og grunnlagspokal + premiesk. 100 m Resultater (7)
13. juni 2020 Finale Veteranserie Resultater (23)
13. juni 2020 Ståendepokal Resultater (5)
12. juni 2020 Lagmesterskap stang og felthurtig Resultater (9)
3. juni 2020 Dugleiksmerke 2020 Resultater (15)
29. mai 2020 Lagmesterskap bane Resultater (26)
16. mai 2020 Dugleiksmerkeskyting 2020 Resultater (15)

Nordmør

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Ola Krogstad
Samlagets adresse
v/Ola Krogstad
Strandvegen 280
6490 EIDE
Mobil
911 24 797
Bankkonto (drift)
39306126753
Org. nr
971375647