Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Nordmør Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10394 Aspøy og Straumsnes Jørn Hals 900 15 292 E-post
10398 Batnfjord Mads Larsen Aspås 98434368 E-post
10399 Bæverdalen Ragnhild Øie 48100211 E-post
10400 Eide og Naas Olav Nogva 93602050 E-post
10401 Ertvågøy Vidar Råket 922 98 586 E-post
10403 Fredø Oddbjørn Reiten 95217759 E-post
10404 Halsa (Nordmør) Tore Egil Halse 99270191 E-post
10405 Hjelmen Rolf Morten Berg 97190209 E-post
10406 Hov Jon Arne Evensen 91862509 E-post
10422 Jordalsgrend og Øksendal Anders Lervik 90868221 E-post
10407 Kristiansund Øyvind Ambros Sollid 94793297 E-post
10408 Kvernes Arnfinn Gustad 90550919 E-post
10409 Lomundal Hilde Staveli Solli 97112427 E-post
10410 Meisingset Endre Gjøvikli 46696471 E-post
10411 Reinsfjell Kjell Dahl 934 10 889 E-post
10412 Rindal Even Langli 90948699 E-post
10413 Rindalsskogen Ole Holten Holten Røen 48137094 E-post
10397 Smøla Odd Tyrhaug 91186771 E-post
10414 Sunndal Arnfinn Kamsvåg 901 17 942 E-post
10415 Surnadal Hanne Waag 95081828 E-post
10416 Søya og Todalen Håvard Halset 40233465 E-post
10418 Tustna Geir Christian Smerud 99235145 E-post
10417 Valsøyfjord Bjørn Haugen 91543767 E-post
10420 Øvre Surnadal Alf Strand 90260361 E-post
10421 Ålvundfjord og Ålvundeid Ole Hunnes 41219018 E-post
10395 Årvågsfjord Gunnar Hjelen 907 52 254 E-post
10966 NROF Nordmøre E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
27. juli 2021 Hjemme-LS Halsa Resultater (10)
24 - søndag 25. juli 2021 Årvågsfjordstevnet bane 2021 Resultater (93)
24 - søndag 25. juli 2021 Skarphedinstevnet 2021 Resultater (86)
16 - lørdag 17. juli 2021 Halsastevnet 2021 Resultater (95)
10. juli 2021 Finale Serieskyting 2021 Resultater (36)
3. juli 2021 Samlagsstevne felt Resultater (75)
2. juli 2021 Lagmesterskap Felt Resultater (17)
28. juni 2021 Lagmesterskap Surnadal Resultater (28)
20. juni 2021 Serieskyting 3. runde Resultater (7)
16. juni 2021 Lagmesterskap Resultater (18)
12. juni 2021 Serieskyting 3.runde Resultater (5)
10. juni 2021 Lagmesterskap felt Resultater (5)
5. juni 2021 Serieskyting 2. runde Resultater (7)
3. juni 2021 Serieskyting 2.runde Resultater (6)
2. juni 2021 Nordmør skyttersamlag Cup 2 Resultater (3)
1. juni 2021 Miniatyr feltstevne 2021 Resultater (21)
27. mai 2021 Serieskyting 1.runde Resultater (5)
26. mai 2021 Nammo-cup felt Sunndal Resultater (5)
25. mai 2021 Nordmør skyttersamlag Cup 1 Resultater (3)
25 - lørdag 29. mai 2021 Nammo - cup Felt Smøla Resultater (8)
20. mai 2021 Vårpokal Resultater (6)
19 - mandag 24. mai 2021 Serieskyting 1.runde Resultater (7)
18. mai 2021 Nammo-cup felt Kristiansund Resultater (14)
16. mai 2021 Skytingens Dag Resultater (10)
8. mai 2021 Nammo-cup felt Bæverdalen Resultater (5)
5 - mandag 10. mai 2021 Nammo-cup felt Surnadal Resultater (11)
28. april 2021 Lagmesterskap Grovfelt 2021 Resultater (13)
24. april 2021 Lagmesterskap felt 2021 Resultater (18)
24. april 2021 Feltstevne Surnadal+ungdomsstevne Resultater (21)
10. april 2021 Feltstevne for ungdom Resultater (13)
25. mars 2021 Nammo-cup 3 Eide og Naas Resultater (3)
24. mars 2021 Nammo-cup 3 Surnadal Resultater (14)
24. mars 2021 Nammo cup 3 Resultater (14)
23. mars 2021 Nammo - Cup 3 Smøla Resultater (7)
22 - torsdag 25. mars 2021 Nammo-cup Runde 3 Hjelmen Skytterlag Resultater (4)
21. mars 2021 Nammo-cup runde 2 Hjelmen Skytterlag Resultater (3)
18. mars 2021 Nammo-cup 2 Eide og Naas Resultater (3)
17. mars 2021 Namo Cup 2 Kristiansund Resultater (15)
17. mars 2021 Nammo-cup 2 Surnadal uke 11 Resultater (12)
16 - fredag 19. mars 2021 Nammo cup 2 Smøla Resultater (5)
11. mars 2021 Nammo-cup 1 Eide og Naas Resultater (3)
10. mars 2021 Nammo-cup 1 Surnadal uke 10 Resultater (12)
10. mars 2021 Namo Cup 1 Kristiansund Resultater (15)
11. februar 2021 Ungdom 2 Resultater (4)
4. februar 2021 Lagmesterskap 15m Resultater (7)
28. januar 2021 Ungdom 1 Resultater (4)
17. desember 2020 Julestevne Resultater (8)
15. desember 2020 Veteran 15.12 Resultater (4)
13. desember 2020 Internt 15m Ålesund Resultater (1)
10. desember 2020 Nordmøre open finale Resultater (7)
7 - lørdag 12. desember 2020 Finale i Nordmør Open 2020 Resultater (120)
3. desember 2020 Intern 15m Stranda Resultater (1)
1. desember 2020 Veteran 1,12 Resultater (4)
26. november 2020 Nordmøre 5.runde Resultater (4)
22. november 2020 Omvendtstevne Resultater (11)
19. november 2020 Nordmøre open runde 4 Resultater (7)
12. november 2020 Nordmøre open 3.runde Resultater (11)
5. november 2020 Nordmøre open 2.runde Resultater (9)
3. november 2020 Veteran 03112020 Resultater (6)
1. november 2020 Åpent stevne 15m Resultater (28)
27 - torsdag 29. oktober 2020 Nordmøre open 1.runde Resultater (11)
24 - søndag 25. oktober 2020 Åpent stevne 15m Resultater (73)
20. oktober 2020 Veteran 20.10 Resultater (5)
6. oktober 2020 Veteran 06102020 Resultater (3)
1. september 2020 Kaptein John Brun/Sørsmølapokalen 100 meter Resultater (4)
30. august 2020 Dugleiksmerke 2020 Resultater (14)
29. august 2020 Lagmesterskap Bane Resultater (7)
26. august 2020 Lagmesterskap Resultater (10)
26. august 2020 Organisasjonsmedaljen 2020 Resultater (5)
26 - torsdag 3. september 2020 Dugleikmerke Resultater (9)
21. august 2020 Organisasjonsmedalje Resultater (3)
21 - søndag 23. august 2020 Samlagsstevne Nordmør Resultater (123)
18. august 2020 Smøla Mesterskap Finfelt 2020 Resultater (6)
18. august 2020 Lagmesterskap bane 2020 Resultater (8)
18. august 2020 Dugleiksmerke 2020 Resultater (8)
16. august 2020 Lagmesterskap bane Resultater (7)
15. august 2020 Lagsmesterskap felt Resultater (12)
14. august 2020 Smøla Mesterskap Grovfelt 2020 Resultater (7)
14. august 2020 Dugleiksmerke/Kommastevne Resultater (14)
11. august 2020 Hjemme-LS Valsøyfjord skytterlag Resultater (3)
11. august 2020 Dugleiksmerke 2020 Resultater (5)
9. august 2020 Samlagsstevne Nordmør 2020 Resultater (78)
7. august 2020 Hjemme LS Resultater (8)
7. august 2020 Hjemme LS Reinsfjell Resultater (19)
7. august 2020 Lagmesterskap bane 2020 Resultater (8)
6. august 2020 Hjemme-LS Resultater (8)
6. august 2020 Hjemme-LS Resultater (12)
5. august 2020 Hjemme-LS og lagmesterskap Resultater (9)
5 - torsdag 6. august 2020 Hjemebane LS Resultater (9)
5 - mandag 10. august 2020 Hjemme-LS Resultater (29)
4. august 2020 Hjemme-LS Resultater (5)
4. august 2020 Hjemme LS Aspøy og Straumsnes Resultater (13)
2. august 2020 Hjemme - LS Resultater (10)
2. august 2020 Auremesterskap bane 2020 Resultater (9)
1. august 2020 Hjemme-LS Resultater (17)
1. august 2020 Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting Resultater (20)
1. august 2020 Lagmesterskap bane 2020 Resultater (6)
1 - tirsdag 11. august 2020 Hjemme-LS Hjelmen Resultater (11)

Nordmør

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Ola Krogstad
Samlagets adresse
v/Ola Krogstad
Strandvegen 280
6490 EIDE
Mobil
911 24 797
Bankkonto (drift)
39306126753
Org. nr
971375647